Scheidsrechters Judo Uitgave : 08-01-18
 
World Referee (nivo 5)
 
Jan A. Gietema9178 GL Wânswert0519 332519
John Stuifzand06 48757821
 
Scheidsrechter Judo Nationaal (nivo 4)
 
Johan Bos1788 LN Den Helder0223 643324
Grietje van DekkenGroningen
Matthijs Elema9714 HJ Groningen06 38269240
Micha Groenendal9727 BN Groningen06 46071927
Mieke Klooster9727 BN Groningen06 11645065
Lennard Meijer7701 ZC Dedemsvaart0523 235201
Dirk Pool9686 PG Beerta0597 850373
 
Scheidsrechter Judo A (nivo 3a)
 
Frits C. Bauer9036 JS Menaldum0518 451781
Harry Boersma9742 PX Groningen050 5774310
Jacob Bouma9247 BD Akkrum06 20384316
Nieske van DekkenBuitenpost
Sebastiaan Hobers1363 TR Almere06 50227382
Samuel L.D. IJzerman9204 WH Drachten0630-847304
Richard Jonkers9713 EE Groningen06 46136690
Danny Meijer7925PK LINDE DR0523 682858
Wouter Meijer9665 PA Oude Pekela0597 612497
Robin Neef9712 NW Groningen
Rob Nieuwenhuis9531 MP Borger06 10571797
Gerrit van OeneGorredijk0513 465171
Berber Plantinga9218 PX Opeinde0512-519343
Ben D. de Rooy9255 JD Tietjerk0511 432644
Robert Jan Roovers8043 EH Zwolle06 48593614
Barry Wind7771 WN Hardenberg0523 260007
 
Scheidsrechter Judo B (nivo 3b)
 
Junior van den Berg9742 LM Groningen06-10404456
Arnoud Boerkoel8921 GE Leeuwarden614513066
Dennis Bul8407DX Terwispel0513-464042
Bastiaan de Bruyn7908 NV Hoogeveen0528 221409
Anne BuijsroggeEnschede06 25220417
Maurits DammerWinschoten
Kelly van den Enden9734 BL Groningen050-3641765
Eric Everts9761 LR Eelde050 3096481
Dieuwke Feenstra8465 PG Oudehaske0513-677392
Rik Fissering9661TL Alteveer
Johan Groenewoud9254 JL Hardegarijp0511 475355
Paul de Groot8932 HK Leeuwarden06 33665261
Peter HaakGroningen06 13244162
Sietse de HaanAssen
Isa Heideveld9561MV Sappemeer619477341
Marieke Hessels9725 CG Groningen06 11483690
Johan Hoekstra9291 AB Kollum
Gerard Hoekstra9291 AB Kollum06-16359957
Luc ten Hoorn9665MP Oude Pekela681470013
Thimo Huisman9403 VR Assen0592-346049
Egbert Huizinga9744 AK Groningen06 13641558
Harry Jans9561 RB Ter Apel0599 637862
Siska Johannes9649 AB Muntendam06 20915603
Alex Jonkman9649 KK Muntendam0598-620044
Kimberley KleinEmmen06 51025099
Richard Klijnstra8401 WX Gorredijk0513-464868
Silke Kloetstra9051 PT Stiens06-13999409
Jurien Kugel7887HX Erica06-38961404
Ellen Meijer7861 AJ Oosterhesselen0524-581725
Patrick Meijer7925PK LINDE DR0523 682858
Olav Meijer9408 EB Assen059 2398824
Peter Meijer9408 EB Assen059 2398824
Jens Nieuwenhuis9531 MP Borger0599-234748
Sanne Ninteman9665MP Oude Pekela625452100
Jeffrey NijboerNw Pekela
Jan Nip7941 XG Meppel0522 257432
Jeffrey Prins7913 AN Hollandscheveld0528-342542
Tamara Prins9419 TM Drijber06-15107664
Willem Reinink7921 DB Zuidwolde0528 371434
Jetze Klaas Roelevink8465 PG Oudehaske0513-677392
Liseth Roelevink8465 PG Oudehaske0513-677392
Fabian Seinen7913 AJ Hollandscheveld0657-932126
Marjan Seinen Duinkerken7913AJ Hollandscheveld06 57932126
Marc Swiers8862 XX Harlingen06-18507716
Marco Tibbesma9714JL Groningen06-57386385
Harry Walter9203 HD Drachten06 29608455
Duco Westerdijk9411 AB Beilen0593-526704
Cora van Wezel8427 RS Ravenswoud0516-433515
Petrik van Wezel8427 RS Ravenswoud0516-433515
Owen Wichink9411 VB Beilen
Tim Wierema9679 BG Scheemda06-83585234
Rik Wisselink7544 NN Enschede0594 512249
Alexander Zhang9665 BZ Oude Pekela
Simon Zumkehr8331 DZ Steenwijk0617-390090
 
Scheidsrechter Judo Jeugd (nivo 2)
 
Ronald Boelsma8446 SK Heerenveen06-25333121
Mirjam Judith Borger9711VS Groningen612788171
Larissa Bultena9646 DG Veendam06-28210011
Sytske de Graaf9132 LX Engwierum06-51526007
Hacob HakobjanyDelzijk
Alex HeerenScheemda
Nora Hoekstra9679 GC Scheemda0597-312260
Daniel JonkerOude Pekela
Kubra KarabagHoogezand06-20351268
Arjen v.d. Laan9663 CT Nieuwe Pekela
Savannah Lutje9686NC Beerta629090080
Peter Mast8532 BJ Lemmer06-4974182
Aaron Mulder9721KW Groningen
Jeffrey Meyer9671 JJ Winschoten06-30472881
Esther Oostlander9091 BE Wijns
Mike OostTer Apel
Bas Schoonbeek9713 SW Groningen06-21263480
Egbert Stratingh9501 VB Stadskanaal0599-617327
Lars v.d. VeenHoogeveen
Esmee VosMidwolda
Ilse van Weelden8501 RT Joure06-43540671
Lisa Zhang9475 ZJ Zuidlaren06-20324480

Afzeggen van districtsevenementen ALLEEN via de secr. D.S.C. Grietje van Dekken Heidewei 35 9299 HX Zwagerbosch (eMail:grietjevandekken@hotmail.com)
Bij het niet verschijnen zonder afmelding kunt u uw licentie verliezen.!
Onderling ruilen bij districtsevenementen is niet toegestaan zonder toestemming van de D.S.C.

Alle scheidsrechters en tijdwaarnemers dienen bij de districtsevenementen waar men is ingedeeld een half uur voor aanvang van het evenement aanwezig te zijn.
Afzeggen voor toernooien waarvoor u bent uitgenodigd dient u te doen bij het in de uitnodiging genoemde contact adres.
LET WEL: districtsevenementen gaan VOOR toernooien.