Lees hier uitslagen per School/Vereniging
 Resultaten Poule's  :  7e IJssel-Vecht Judo  03-11-2018     Pagina   1

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2011 Poule  21 ( 4 )

     ! 1 !Quinte     van Veldhuizen       Sportclub Do-It     
 -28 ! 2 !Senna      Feringa              St.Judosport Oost   
     ! 3 !Brinn      Mutter               JV Thag             
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  22 ( 4 )

     ! 1 !Selyna     Meijer               Judoteam IJsselmond 
 -33 ! 2 !Micky      van de Broek         Judo Zutphen        
     ! 3 !Amber      Jansen               Judo Zutphen        
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  23 ( 4 )

     ! 1 !Maud       Rikmanspoel          Bijsterbosch        
 -32 ! 2 !Malissa    Kortenaar            JV Thag             
     ! 3 !Yara       Papen                JV Thag             
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  24 ( 6 )

     ! 1 !Ilse       Sitters              Judo Zwolle         
 -36 ! 2 !Hanneke    Plaggemars           Judopromotion Twente
     ! 3 !Roosmarijn de Wit               Judopromotion Twente
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  25 ( 5 )

     ! 1 !Ramona     Hoekerswever         JV Thag             
 -42 ! 2 !Imke       Geselschap           Judopromotion Twente
     ! 3 !Mila       Knol                 Budo Ver. Deventer  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  26 ( 4 )

     ! 1 !Anna       Visser               Judo Zwolle         
 -48 ! 2 !Finja      Nolte                SKKA Nordhausen     
     ! 3 !Renske     Eijsink              Judover. Koizumi    
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  41 ( 4 )

     ! 1 !Eva        Thole                Judo Zwolle         
 -40 ! 2 !Rhode      Wisserhof            sportschoolvan Doorn
     ! 3 !Chiara     Melisie              Judopromotion Twente
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  42 ( 5 )

     ! 1 !Eva        Fokkert              JV Thag             
 -44 ! 2 !Summer     Law                  Judo Zwolle         
     ! 3 !Sienna     Capel                Judo Zutphen        
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  7e IJssel-Vecht Judo  03-11-2018     Pagina   2

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  43 ( 6 )

     ! 1 !Kemi       Weelink              Sakura Apeldoorn    
 -48 ! 2 !Romee      Nieuwenhuis          Bijsterbosch        
     ! 3 !Anouk      Seinen               Judover. Koizumi    
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  47 ( 8 )

     ! 1 !Janna      Egger                Judo Zwolle         
 -57 ! 2 !Naysa      Burgers              sportschoolvan Doorn
     ! 3 !Suzhan     Hulleman             Bijsterbosch        
     ! 4 !Ellen      Meulink              JV Salland          

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  49 ( 3 )

     ! 1 !Maaike     de Vries             Judo Dedemsvaart    
 -63 ! 2 !Renske     Tolsma               Sakura Apeldoorn    
     ! 3 !Lotte      Mettinkhof           Judoschool Haagsma  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  51 ( 2 )

     ! 1 !Eva-Loes   Huitsing             Judopromotion Twente
 -70 ! 2 !Jessica    Mengel               SKKA Nordhausen     
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  46 ( 2 )

     ! 1 !Annabel    Weber                Judovereniging Vos  
 -52 ! 2 !Floor      Maats                Judovereniging Vos  
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  48 ( 4 )

     ! 1 !Ellis      Lubbers              Judover. Koizumi    
 -63 ! 2 !Amel       Eilander             Judo Zwolle         
     ! 3 !Marit      Bos                  Boot Zwolle         
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  52 ( 4 )

     ! 1 !Naomi      Hogeman              Judo Zutphen        
 +63 ! 2 !Sterre     Spikman              Judo Zwolle         
     ! 3 !Vera       Van 't Zandt         Judo Dedemsvaart    
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1985 t/m 2000 Poule  44 ( 2 )

     ! 1 !Verena     van der Werf         Judopromotion Twente
 -57 ! 2 !Steffi     Georgy               SKKA Nordhausen     
     ! 3 !
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  7e IJssel-Vecht Judo  03-11-2018     Pagina   3

 Resultaten van de jongens  geboren in 2011 t/m 2012 Poule  27 ( 3 )

     ! 1 !Danil      Wall                 DSS Niering         
 -24 ! 2 !Theis      Baldijs              DSS Niering         
     ! 3 !Nataniel   Klesitz              DSS Niering         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2011 t/m 2012 Poule  28 ( 3 )

     ! 1 !Nils       Huisman              Judo Losser         
 -27 ! 2 !Tj         Schippers            BakkerSports Schagen
     ! 3 !Paul       Wirth                DSS Niering         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  29 ( 6 )

     ! 1 !Denvey     van der Linden       BakkerSports Schagen
 -27 ! 2 !Kyle       Stendert             BakkerSports Schagen
     ! 3 !Finn       Timmers              Judo Losser         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  31 ( 4 )

     ! 1 !Alex       Bouwhuis             Budo Ver. Deventer  
 -30 ! 2 !Syon       Bakker               Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !David      de Wit               Judoteam IJsselmond 
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2011 Poule  32 ( 6 )

     ! 1 !Cyano      Hunting              BakkerSports Schagen
 -34 ! 2 !Nikita     Wall                 DSS Niering         
     ! 3 !Timo       Mulder               JV Thag             
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  34 ( 5 )

     ! 1 !Mart       Veurink              Sportcentrum Emsland
 -38 ! 2 !Stef van   Gemert               BakkerSports Schagen
     ! 3 !Luuk       Boerman              Judoteam IJsselmond 
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  37 ( 3 )

     ! 1 !Matthijs   Tempelaar            Judoschool Haagsma  
 -46 ! 2 !Andy       Fillet               Boot Zwolle         
     ! 3 !Bram       Doll                 BakkerSports Schagen
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  33 (14 )

     ! 1 !Toby       van Doorn            sportschoolvan Doorn
 -34 ! 2 !Sybe       van Doorn            sportschoolvan Doorn
     ! 3 !Seppe      Consten              Judo Zwolle         
     ! 4 !Levi       Teesink              Hantei Oldenzaal    
 Resultaten Poule's  :  7e IJssel-Vecht Judo  03-11-2018     Pagina   4

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  35 ( 7 )

     ! 1 !Joost      Hoeks                Judoschool Haagsma  
 -38 ! 2 !Vince      Nijmeijer            St.Judosport Oost   
     ! 3 !Engida     Potkamp              Judoteam IJsselmond 
     ! 4 !Connor     Sluiter              Sportcentrum Emsland

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  36 (14 )

     ! 1 !Keano      de Vries             Judoteam IJsselmond 
 -42 ! 2 !Silvan     Wierenga             Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Cas        Werkman              Bijsterbosch        
     ! 4 !Rens       Luijerink            Judo Losser         

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  38 ( 7 )

     ! 1 !Devinjo    Balubun              Bijsterbosch        
 -46 ! 2 !Jesse      van Werven           Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Jay        van Schaik           Judoschool Haagsma  
     ! 4 !Muslum     Ispandiyarov         DSS Niering         

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  39 ( 6 )

     ! 1 !Stijn      Dollenkamp           Bijsterbosch        
 -55 ! 2 !Abe        Klein Bluemink       Judo Zutphen        
     ! 3 !Tim        Kremer               Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2006 Poule  56 ( 7 )

     ! 1 !Yorben     Pereboom             St.Judosport Oost   
 -42 ! 2 !Vincent    Looijenga            Bijsterbosch        
     ! 3 !Bjarne     Lindeijer            BakkerSports Schagen
     ! 4 !Jonah      van Doorn            sportschoolvan Doorn

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  54 ( 5 )

     ! 1 !Abubakr    Abdulatipov          St.Judosport Oost   
 -34 ! 2 !Piet       Baldijs              DSS Niering         
     ! 3 !Jomaro     Demelinne            Yusei Gachi         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  55 ( 4 )

     ! 1 !Damian     van Gelder           Bijsterbosch        
 -38 ! 2 !Viggo      Ganzevles            Judo Zutphen        
     ! 3 !Kyano      Ritstier             Sakura Apeldoorn    
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  57 ( 7 )

     ! 1 !Tom        Akker                Judovereniging Vos  
 -42 ! 2 !Valentijn  Perluka              Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Dylan      van de Bosch         Bijsterbosch        
     ! 4 !Robert     Lehr                 Judo Zwolle         
 Resultaten Poule's  :  7e IJssel-Vecht Judo  03-11-2018     Pagina   5

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  58 (14 )

     ! 1 !Sjors      Wezelman             BakkerSports Schagen
 -46 ! 2 !Jarno      Bronsvoord           JV Thag             
     ! 3 !Jesse      ter Bekke            Judo Losser         
     ! 4 !Joek       Sluiter              Bijsterbosch        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  59 ( 8 )

     ! 1 !Niek       Van Riessen          Judo Zwolle         
 -50 ! 2 !Bas        van Bilzem           Bijsterbosch        
     ! 3 !Lennard    Stelloo              Sakura Apeldoorn    
     ! 4 !Ramon      Westrik              JV Salland          

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  60 (11 )

     ! 1 !Ruben      Bronsvoord           JV Thag             
 -55 ! 2 !Ruben      Koning               St.Judosport Oost   
     ! 3 !Moos       Wijnsma              Judoteam IJsselmond 
     ! 4 !Lars       Vlaanderen           Yusei Gachi         

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  62 ( 4 )

     ! 1 !Matthijs   Drost                Boot Zwolle         
 -60 ! 2 !Mika       Sanders              JV Thag             
     ! 3 !Renzo      v Dijk               Judoteam IJsselmond 
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  64 ( 4 )

     ! 1 !Izaak      Boer de              Boot Zwolle         
 +60 ! 2 !Dani       Steenbergen          Boot Zwolle         
     ! 3 !Roman      Bruchov              SKKA Nordhausen     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2003 Poule  67 ( 5 )

     ! 1 !Jasper     Kalter               Judoteam IJsselmond 
 -73 ! 2 !Thomas     vd Haar              Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Kemen      Auteri               Judoschool Haagsma  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  61 ( 2 )

     ! 1 !Iwan       ten Brink            Judo Dedemsvaart    
 -55 ! 2 !Tygo       van der Meijden      Bijsterbosch        
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  63 ( 6 )

     ! 1 !Mink       Willemsen            Judo Zutphen        
 -60 ! 2 !Jos        Meliesie             Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Arnejan    Lagemaat             Bijsterbosch        
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  7e IJssel-Vecht Judo  03-11-2018     Pagina   6

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  65 ( 7 )

     ! 1 !Lou        Holterman            Judoteam IJsselmond 
 -66 ! 2 !Jay        Mossel               Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Sil        Wijnsma              Judoteam IJsselmond 
     ! 4 !Menno      Snoeijer             Judo Dedemsvaart    

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  68 ( 6 )

     ! 1 !Lars       Brinkhuis            Sportcentrum Emsland
 -73 ! 2 !Marthijn   Girbes               Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Kilian     Voges                Bijsterbosch        
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  70 ( 2 )

     ! 1 !Olaf       van der Veen         BSV Anbergen Drenthe
 -81 ! 2 !Yuri       Koopman              JV Thag             
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  71 ( 4 )

     ! 1 !Lars       van de Veen          BSV Anbergen Drenthe
 -90 ! 2 !Daan       Wolf                 SC Graafland        
     ! 3 !Jop        Oude Nijhuis         Judopromotion Twente
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1991 t/m 2000 Poule  66 ( 3 )

     ! 1 !Steven     van Ommen            Judoteam IJsselmond 
 -66 ! 2 !Niek       Lamberts             Sportcentrum Emsland
     ! 3 !Michael    Hagemeister          SKKA Nordhausen     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1991 t/m 2000 Poule  72 ( 6 )

     ! 1 !te Teun    Veluwe               Judo Zutphen        
 -90 ! 2 !de Luc     Greef                Judo Zutphen        
     ! 3 !Florian    Dieck                JG Ladbergen        
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1985 t/m 2000 Poule  69 ( 3 )

     ! 1 !Daniel     Wassenaar            Sportcentrum Emsland
 -73 ! 2 !Mongo      Estachy              Budo Ver. Deventer  
     ! 3 !Ian        Tomassen             Budo Ver. Deventer  
     ! 4 !