Resultaten Organisatie's  :  IJssel-Vecht Opstap   03-11-2018     Pagina   1

  Resultaten voor : Hantei Oldenzaal      aantal prijzen is  1

  2e  Mees       Huiskes                  -30kg  j 13

  Resultaten voor : Judo Losser           aantal prijzen is  1

  3e  Max        Faasen                   -34kg  j 14

  Resultaten voor : Sportcentrum Emsland  aantal prijzen is  3

  2e  Jesse      Veldkamp                 -24kg  j  6
  3e  Jarne      Boezelman                -30kg  j 13
  3e  Silas      Schonewille              -38kg  j 15

  Resultaten voor : Judo Zwolle           aantal prijzen is  4

  3e  Hedde      Wolters                  -34kg  j  9
  1e  Hidde      Keur                     -27kg  j  7
  1e  Tygo       Feijth                   -30kg  j  8
  2e  Boaz       Gerritsen                -46kg  j 16

  Resultaten voor : Judopromotion Twente  aantal prijzen is  1

  3e  Giulia     Melisie                  -30kg  m  4

  Resultaten voor : Judoschool Haagsma    aantal prijzen is  8

  2e  Jelena     Nijhuis                  -30kg  m  4
  2e  Tjalle     Olde Riekerink           -48kg  m 12

  4e  Thijs      Diele                    -34kg  j  9
  3e  Djim       Van der Velde            -30kg  j  8
  1e  Lars       Nijkamp                  -24kg  j  1
  3e  Ilan       Bakacak                  -24kg  j  1
  1e  Leon       Bingol                   -38kg  j 10
  3e  Tygo       Yska                     -27kg  j  2

  Resultaten voor : Sportcentrum Mostert  aantal prijzen is  2

  1e  Fabien     Rolsma                   -30kg  m  4

  3e  Tim        van der Vegt             +46kg  j 17

  Resultaten voor : Judoschule Kohnert    aantal prijzen is  4

  3e  Leonie     Schummer                 -40kg  m 11

  3e  Justus     Holtgrewe                -27kg  j  7
  2e  Lennart    Holtgrewe                -27kg  j  7
  2e  Iven-Noel  Erhardt                  -38kg  j 15
 Resultaten Organisatie's  :  IJssel-Vecht Opstap   03-11-2018     Pagina   2

  Resultaten voor : JV 't Höfke Neede     aantal prijzen is  4

  2e  Dylan      Kleinwillink             -34kg  j 14
  1e  Jason      Kleinwillink             -46kg  j 16
  2e  Ilano      Lahdo                    -30kg  j  8
  1e  Rick       Hengeveld                -34kg  j  9

  Resultaten voor : Budo Stichting Boot   aantal prijzen is 12

  1e  Fenna      van der Woude            -48kg  m 12
  1e  Maira      de Boer                  -36kg  m  5
  3e  Katja      Keur                     -36kg  m  5
  3e  Jikke      Roeleveld                -48kg  m 12

  1e  Joran      Hidding                  +46kg  j 17
  3e  David      Lopulissa                -46kg  j 16
  1e  Nino       ter Horst                -33kg  j  3
  1e  Casper     Overweg                  -34kg  j 14
  2e  Tijn       Gerressen                -38kg  j 10
  3e  Florian    de Kimpe                 -33kg  j  3
  2e  Daan       Landwer Johan            -33kg  j  3
  1e  Mark       Scheffer                 -30kg  j 13

  Resultaten voor : Haragei Hardenberg    aantal prijzen is  2

  2e  Luca       Ijzebrink                -40kg  m 11

  2e  Sil        Veurink                  +46kg  j 17

  Resultaten voor : Bas-Judo              aantal prijzen is  2

  2e  Gossee     Winnubst                 -27kg  j  2
  3e  Thijs      van den Hoorn            -38kg  j 10

  Resultaten voor : JV Thag               aantal prijzen is  1

  1e  Froukje    Boessenkool              -40kg  m 11

  Resultaten voor : SKKA Nordhausen       aantal prijzen is  6

  2e  Angelik    Scharfe                  -36kg  m  5

  1e  Denis      Bilozerov                -27kg  j  2
  2e  Daniel     Bilozerov                -24kg  j  1
  2e  Niclas     Eisensee                 -34kg  j  9
  1e  Lennert    Weiss                    -38kg  j 15
  1e  Michael    Springer                 -24kg  j  6