Lees hier uitslagen per School/Vereniging
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   04-11-2017     Pagina   1

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 121 ( 5 )

     ! 1 !Esther     Meijer               Judoteam IJsselmond 
 -27 ! 2 !Jasmijn    Papen                JV THAG             
     ! 3 !Fenne      Schipper             JS Lelystad         
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2008 t/m 2010 Poule 122 ( 5 )

     ! 1 !Micky      van de Broek         Judo Zutphen        
 -30 ! 2 !Isis       de Vrught            Budo Sport Shizentai
     ! 3 !Lieke      Elzinga              Kings               
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2008 t/m 2010 Poule 128 ( 5 )

     ! 1 !Selyna     Meijer               Judoteam IJsselmond 
 -30 ! 2 !Fabien     Rolsma               Sportcentrum Mostert
     ! 3 !Noa        De Jeu               BSV Anbergen Slagh. 
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2008 t/m 2010 Poule 123 ( 5 )

     ! 1 !Imke       Seegers              Budo Sport Shizentai
 -33 ! 2 !Ilse       Sitters              Judo Zwolle         
     ! 3 !Nanne      Scholten             Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2008 t/m 2009 Poule 124 ( 6 )

     ! 1 !Raquel     van Dijk             Judoteam SVV        
 -36 ! 2 !Zarende    Gunnink              Sportcentrum Emsland
     ! 3 !Sanne      Stobbelaar           Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2006 t/m 2007 Poule 125 ( 3 )

     ! 1 !Laura      de Boer              Budo Boot           
 -36 ! 2 !Thirsa     Vermeer              J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Ilse       Harmsen              judoschool Pot      
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2006 t/m 2007 Poule 127 ( 4 )

     ! 1 !Lieke      Dijkhuis             J.V.Koizumi         
 -44 ! 2 !Sarissa    Kroezen              Yoko Suma           
     ! 3 !Sophie     Versteeg             Sportcentrum Emsland
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   04-11-2017     Pagina   2

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 101 ( 9 )

     ! 1 !Mathijs    Bauritius            Sportschool de Leeuw
 -22 ! 2 !Beau       Broenink             JV THAG             
     ! 3 !Robert     Smith                JV Haragei          
     ! 4 !Jesse      Veldkamp             Sportcentrum Emsland

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 102 ( 6 )

     ! 1 !Friso      Elzinga              Kings               
 -24 ! 2 !Denis      Bilozerov            SKKA Nordhausen     
     ! 3 !Hidde      Keur                 Judo Zwolle         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 103 ( 6 )

     ! 1 !Thomas     Ruiter               Judoteam SVV        
 -24 ! 2 !Hidde      Ploegman             JV Haragei          
     ! 3 !Jarn       Gunnink              Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 106 ( 6 )

     ! 1 !Nils       Huisman              Judo Losser         
 -27 ! 2 !Tygo       Feijth               Judo Zwolle         
     ! 3 !Lennart    Kuntze               SKKA Nordhausen     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 105 ( 2 )

     ! 1 !Twan       Pilage               BSV Anbergen Slagh. 
 -27 ! 2 !Jorn       Paerels              BSV Anbergen Drenthe
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2011 Poule 108 ( 9 )

     ! 1 !Maylin     van Engelen          JV THAG             
 -30 ! 2 !Luca       Raciti               Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Nino       ter Horst            Budo Boot           
     ! 4 !Ewout      Onderwater           Judo Zwolle         

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2009 Poule 110 ( 7 )

     ! 1 !Burm       Beau                 Judoteam IJsselmond 
 -30 ! 2 !Mischa     Maris                Sonkei              
     ! 3 !Thijs      van Blanken          Judo Zwolle         
     ! 4 !Fabian     Kieftenbeld          JV Salland          

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2009 Poule 109 ( 6 )

     ! 1 !Jarno      Veenstra             Kings               
 -30 ! 2 !Nathan     Alderliesten         JS Lelystad         
     ! 3 !Sem        Dijk van             BSV Anbergen Slagh. 
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   04-11-2017     Pagina   3

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule 112 ( 7 )

     ! 1 !Joaquin    Scholten             judoschool Pot      
 -34 ! 2 !Daan       Berg van den         BSV Anbergen Slagh. 
     ! 3 !Kai        Jakobs               Judo Zutphen        
     ! 4 !Luuk       Boerman              Judoteam IJsselmond 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule 115 ( 3 )

     ! 1 !Stan       Okken                BSV Anbergen Slagh. 
 -36 ! 2 !Jesser     Hekman               Sportcentrum Mostert
     ! 3 !Sem        Roskam               Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2008 t/m 2009 Poule 104 ( 5 )

     ! 1 !Quinn      Kamp vd              BSV Anbergen Slagh. 
 -24 ! 2 !Noah       Sollie               Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Christian  Willems              Sportcentrum Mostert
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2008 t/m 2009 Poule 107 ( 9 )

     ! 1 !Daan       Westerbrink          Judoteam IJsselmond 
 -27 ! 2 !Mohammed   Ispandiyarov         DSS Niering Wesel   
     ! 3 !Nelson     van der Meer         Budo Sport Shizentai
     ! 4 !Syon       Bakker               Judoteam IJsselmond 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2008 t/m 2008 Poule 111 ( 7 )

     ! 1 !Tom        Schoolderman         Judo Zutphen        
 -30 ! 2 !Daniel     Musa                 judoschool Pot      
     ! 3 !Stijn      Schalkwijk           Judo Zwolle         
     ! 4 !Max        Faasen               Judo Losser         

 Resultaten van de jongens  geboren in 2008 t/m 2008 Poule 113 ( 8 )

     ! 1 !Boaz       Wiering              Judo Zutphen        
 -33 ! 2 !Jordy      Pull                 judoschool Pot      
     ! 3 !Djylano    Wijnbergen           Budo Boot           
     ! 4 !Quinten    Ofman                KIAI Lelystad       

 Resultaten van de jongens  geboren in 2008 t/m 2009 Poule 117 ( 3 )

     ! 1 !Finn       Cremer               Judoteam IJsselmond 
 -40 ! 2 !Lynn       vd Weide             Yoko Suma           
     ! 3 !Max        Hanel                SKKA Nordhausen     
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2008 t/m 2009 Poule 119 ( 4 )

     ! 1 !Mark       Willems              judoschool Pot      
 -46 ! 2 !Luc        Lubberts             Budo Boot           
     ! 3 !Tim        van der Vegt         Sportcentrum Mostert
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   04-11-2017     Pagina   4

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2007 Poule 114 (10 )

     ! 1 !Hugo       Sterk                Judoteam IJsselmond 
 -33 ! 2 !Tonke      Beurskens            judoschool Pot      
     ! 3 !Glenn      van der Wielen       Judoteam SVV        
     ! 4 !Sil        Boschloo             judoschool Pot      

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2008 Poule 116 ( 7 )

     ! 1 !Ruben      Bok                  Judoteam IJsselmond 
 -36 ! 2 !Ruben      Vermeer              J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Floris     Grooten              JV Haragei          
     ! 4 !Kay        Oppewal              Judo Zutphen        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2007 Poule 118 ( 6 )

     ! 1 !Ivar       Koek                 Judoteam IJsselmond 
 -40 ! 2 !Milan      Eenkhoorn            Judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Muslum     Ispandiyarov         DSS Niering Wesel   
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2008 Poule 120 ( 6 )

     ! 1 !Lloyd      Masore               JS Lelystad         
 -48 ! 2 !Job        Riesewijk            Judo Losser         
     ! 3 !Tom        Bouwhuis             BSV Anbergen Slagh. 
     ! 4 !