Lees hier uitslagen per School/Vereniging
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   03-11-2018     Pagina   1

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   4 ( 6 )

     ! 1 !Fabien     Rolsma               Sportcentrum Mostert
 -30 ! 2 !Jelena     Nijhuis              Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Giulia     Melisie              Judopromotion Twente
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   5 ( 5 )

     ! 1 !Maira      de Boer              Budo Stichting Boot 
 -36 ! 2 !Angelik    Scharfe              SKKA Nordhausen     
     ! 3 !Katja      Keur                 Budo Stichting Boot 
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  11 ( 3 )

     ! 1 !Froukje    Boessenkool          JV Thag             
 -40 ! 2 !Luca       Ijzebrink            Haragei Hardenberg  
     ! 3 !Leonie     Schummer             Judoschule Kohnert  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2009 Poule  12 ( 4 )

     ! 1 !Fenna      van der Woude        Budo Stichting Boot 
 -48 ! 2 !Tjalle     Olde Riekerink       Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Jikke      Roeleveld            Budo Stichting Boot 
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   03-11-2018     Pagina   2

 Resultaten van de jongens  geboren in 2011 t/m 2012 Poule   1 ( 6 )

     ! 1 !Lars       Nijkamp              Judoschool Haagsma  
 -24 ! 2 !Daniel     Bilozerov            SKKA Nordhausen     
     ! 3 !Ilan       Bakacak              Judoschool Haagsma  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2011 t/m 2012 Poule   2 ( 5 )

     ! 1 !Denis      Bilozerov            SKKA Nordhausen     
 -27 ! 2 !Gossee     Winnubst             Bas-Judo            
     ! 3 !Tygo       Yska                 Judoschool Haagsma  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2011 t/m 2012 Poule   3 ( 6 )

     ! 1 !Nino       ter Horst            Budo Stichting Boot 
 -33 ! 2 !Daan       Landwer Johan        Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Florian    de Kimpe             Budo Stichting Boot 
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   6 ( 2 )

     ! 1 !Michael    Springer             SKKA Nordhausen     
 -24 ! 2 !Jesse      Veldkamp             Sportcentrum Emsland
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   7 ( 6 )

     ! 1 !Hidde      Keur                 Judo Zwolle         
 -27 ! 2 !Lennart    Holtgrewe            Judoschule Kohnert  
     ! 3 !Justus     Holtgrewe            Judoschule Kohnert  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   8 ( 7 )

     ! 1 !Tygo       Feijth               Judo Zwolle         
 -30 ! 2 !Ilano      Lahdo                JV 't Höfke Neede   
     ! 3 !Djim       Van der Velde        Judoschool Haagsma  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   9 ( 8 )

     ! 1 !Rick       Hengeveld            JV 't Höfke Neede   
 -34 ! 2 !Niclas     Eisensee             SKKA Nordhausen     
     ! 3 !Hedde      Wolters              Judo Zwolle         
     ! 4 !Thijs      Diele                Judoschool Haagsma  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  10 ( 4 )

     ! 1 !Leon       Bingol               Judoschool Haagsma  
 -38 ! 2 !Tijn       Gerressen            Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Thijs      van den Hoorn        Bas-Judo            
     ! 4 !
 Resultaten Poule's  :  IJssel-Vecht Opstap   03-11-2018     Pagina   3

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  13 ( 5 )

     ! 1 !Mark       Scheffer             Budo Stichting Boot 
 -30 ! 2 !Mees       Huiskes              Hantei Oldenzaal    
     ! 3 !Jarne      Boezelman            Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  14 ( 6 )

     ! 1 !Casper     Overweg              Budo Stichting Boot 
 -34 ! 2 !Dylan      Kleinwillink         JV 't Höfke Neede   
     ! 3 !Max        Faasen               Judo Losser         
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  15 ( 6 )

     ! 1 !Lennert    Weiss                SKKA Nordhausen     
 -38 ! 2 !Iven-Noel  Erhardt              Judoschule Kohnert  
     ! 3 !Silas      Schonewille          Sportcentrum Emsland
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  16 ( 3 )

     ! 1 !Jason      Kleinwillink         JV 't Höfke Neede   
 -46 ! 2 !Boaz       Gerritsen            Judo Zwolle         
     ! 3 !David      Lopulissa            Budo Stichting Boot 
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2009 Poule  17 ( 3 )

     ! 1 !Joran      Hidding              Budo Stichting Boot 
 +46 ! 2 !Sil        Veurink              Haragei Hardenberg  
     ! 3 !Tim        van der Vegt         Sportcentrum Mostert
     ! 4 !