Kloosterveste

Kloosterveste te Vesteplein 5 Assen

Poule Indeling lees hier

 Organisatie's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   1
       Vereniging/School    telefoon      Jongens  Meisjes  Coachk.
       Chi-Do Roden         0652077790          3        0        1
       Judover. Grootegast  0642044676          5        2        1
       Judo Ryu Muntendam   0650864077          1        1        1
       Sakura Eelde         0611215618          7        2        1
       BSV Anbergen Slagh.  06 30059581         3        2        1
       BSV Anbergen Drenthe 0650601657          4        0        1
       BSV Anbergen Hberg   0639458002          2        0        1
       Judo53 Graden Noord  0648015121         15        7        3
       Tachi Beilen         0625197905          3        1        1
       Kubi Nage            0650915811          1        1        1
       Judo Dedemsvaart     0621843136         12        5        2
       Koka Sexbierum       0620881128          5        1        1
       Mudansha Onstwedde   0646680467          4        4        1
       Judoschool Postma    06-82071999         2        0        1
       Sportschool Poelstra 0653940234          5        1        1
       Judo Team Akkermans  0615878393         16        7        3
       JES Heerenveen       0629570949          9        7        2
       Dijkmansport         0615358360          7        2        1
       Stichting BPO        0641824826         15        1        2
       Judoschool Hensema   0624424189          5        1        1
       Judoschool Assen     0655343954         27        6        4
       TRJ Oost-Groningen   0623778139          6        4        1
       FMT Sport            0648769509          3        0        1
       Judo Topsport OG     0646444858          2        0        1
       j.s. Wouter Meijer   06 46444858         1        1        1
       Judo Dries Poelstra  06-22398415         1        0        1
       Jiritsu              0649965849          2        1        1
       Judo Club Sato       0614669374          5        5        1
       J.V. Koizumi         0                   1        0        1
       Budo Schutersveld    0610266399         10        0        1
       Judo Losser          0621615074          8        1        1
       Yusei Gachi          0640583735          2        1        1
       Bijsterbosch         0683147592         13        2        2
       Judoteam IJsselmond  06-53211771        18        2        2
       Judo Zwolle          0628645495          4        3        1
       Judopromotion Twente 0629045633          2        2        1
       Shoganai Dronten     0630723040          6        1        1
       Dojo 't Loo          0725335891          3        2        1
       Top Judo Utrecht     0612910167         29        6        4
       Topsport Tom vd Kolk 0657333059          6        2        1
       Bushi Arnhem         0622458005         16        5        3
       Rebelsport Huizen    0651445689          7        1        1
       JV Thag              06-36429511         1        0        1
       JudoAcademyNijmegen  06-22732305         0        1        1
       SV Kodokan Purmerend 0614898756          0        1        1
       Kings                0625400598          1        1        1
       Toradoshi            0630053345          2        0        1
       Judo Academy NN      0614049408          8        2        1
       Randers Budosporten  0725619866          2        1        1
 Tyd's verloop  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   2

 Blok  1  Weging =  8.00h  Aanvang =  9.00h  Einde = 10.39h  Aantaldeeln.=  87 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    26   j   12 t/m 11   44 tot 50     11     29     2  20   4   58        
   1    22   j   15 t/m 13   36 tot 40      5     10     2  20   3   20     78 
   2    13   m   07 t/m 05   63 tot 78      5     10     3  20   3   30        
   2    42   j   10 t/m 08   66 tot 81      9     20     3  20   4   60     90 
   3    30   j   10 t/m 09   38 tot 42     11     29     3  20   4          87 
   4    37   j   10 t/m 08   55 tot 60      6     15     3  20   4   45        
   4    10   m   07 t/m 05   52 tot 57      5     10     3  20   3   30     75 
   5    36   j   07 t/m 05   49 tot 55      5     10     3  20   3   30        
   5    38   j   07 t/m 05   55 tot 60      5     10     3  20   3   30     60 
   6     9   m   10 t/m 08   52 tot 57     10     24     3  20   4   72        
   6     4   m   10 t/m 09   40 tot 44      3      6     3  20   2   18     90 
   7     6   m   08 t/m 06   42 tot 48      5     10     3  20   3   30        
   7    28   j   10 t/m 08   00 tot 34      7     16     3  20   4   48     78 

 Blok  2  Weging =  9.40h  Aanvang = 10.40h  Einde = 12.38h  Aantaldeeln.= 109 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    19   j   12 t/m 11   30 tot 33      7     16     2  20   4   32        
   1     1   m   12 t/m 11   29 tot 33      5     10     2  20   3   20        
   1    19   j   12 t/m 11   30 tot 33      6     15     2  20   4   30        
   1    15   j   15 t/m 15   00 tot 27      4      6     2  20   3   12     94 
   2    20   j   14 t/m 13   33 tot 36      6     15     2  20   4   30        
   2    16   j   15 t/m 13   27 tot 30     11     29     2  20   4   58     88 
   3    35   j   10 t/m 08   50 tot 55      8     16     3  20   4   48        
   3     2   m   10 t/m 08   32 tot 36      5     10     3  20   3   30     78 
   4     8   m   07 t/m 05   48 tot 52      6     15     3  20   4   45        
   4    41   j   07 t/m 05   66 tot 73      8     16     3  20   4   48     93 
   5    41   j   07 t/m 05   66 tot 73      8     16     3  20   4   48        
   5    39   j   10 t/m 08   60 tot 66      6     15     3  20   4   45     93 
   6     7   m   10 t/m 08   48 tot 52      7     16     3  20   4   48        
   6    31   j   08 t/m 07   38 tot 42      6     15     3  20   4   45     93 
   7    12   m   07 t/m 05   57 tot 63      7     16     3  20   4   48        
   7     5   m   10 t/m 09   44 tot 48      9     20     3  20   4   60    108 

 Blok  3  Weging = 12.10h  Aanvang = 13.15h  Einde = 15.40h  Aantaldeeln.= 108 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    27   j   13 t/m 11   51 tot 99      5     10     2  20   3   20        
   1    25   j   12 t/m 11   40 tot 44     11     29     2  20   4   58        
   1    24   j   14 t/m 13   40 tot 45      4      6     2  20   3   12     90 
   2    14   j   14 t/m 13   00 tot 27      7     16     2  20   4   32        
   2    23   j   12 t/m 11   36 tot 40     10     24     2  20   4   48     80 
   3    29   j   10 t/m 08   34 tot 38     10     24     3  20   4   72        
   3    11   m   10 t/m 08   57 tot 66      4      6     3  20   3   18     90 
   4    35   j   10 t/m 08   50 tot 55      8     16     3  20   4   48        
   4    38   j   07 t/m 05   55 tot 60      5     10     3  20   3   30     78 
   5    34   j   07 t/m 05   44 tot 49      6     15     3  20   4   45        
   5    39   j   10 t/m 08   60 tot 66      7     16     3  20   4   48     93 
   6     3   m   10 t/m 08   36 tot 40      6     15     3  20   4   45        
   6    33   j   10 t/m 08   46 tot 50     11     29     3  20   4   87    132 
   7    44   j   07 t/m 05   81 tot 99      3      6     3  20   2   18        
   7    43   j   07 t/m 05   73 tot 81     11     29     3  20   4   87    105 

 Blok  4  Weging = 14.10h  Aanvang = 15.10h  Einde = 16.55h  Aantaldeeln.=  90 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
 Tyd's verloop  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   3
   1    21   j   12 t/m 11   33 tot 36      8     16     2  20   4   32        
   1    17   j   12 t/m 11   00 tot 30      8     16     2  20   4   32     64 
   2    23   j   12 t/m 11   36 tot 40      9     20     2  20   4   40        
   2    18   j   15 t/m 13   30 tot 33      8     16     2  20   4   32     72 
   3    33   j   10 t/m 08   46 tot 50     11     29     3  20   4          87 
   4    40   j   07 t/m 05   60 tot 66     11     29     3  20   4          87 
   5    40   j   07 t/m 05   60 tot 66     10     24     3  20   4          72 
   6    32   j   10 t/m 08   42 tot 46      7     16     3  20   4   48        
   6    32   j   10 t/m 08   42 tot 46      7     16     3  20   4   48     96 
   7    32   j   10 t/m 08   42 tot 46     11     29     3  20   4          87 
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   4

      Poule j 22 Mat 1  GewKl. -40Kg ('15/'13)  Weging  8.00h ( 5        )

      13 39 Frans      de Boer              Judo Team Akkermans  (4kyu)
      13 38 Brent      van Beek             Stichting BPO        (6kyu)
      13 39 Kian       Zoer                 BSV Anbergen Hberg   (5kyu)
      15 39 Ruben      Heidema              Judoschool Assen     (6kyu)
      13 36 Twan       Woest                Judoschool Assen     (6kyu)

      Poule j 26 Mat 1  GewKl. -50Kg ('12/'11)  Weging  8.00h (11        )

      11 44 Djaz       Hartman              Randers Budosporten  (2kyu)
      11 45 Ajani      Paal                 Stichting BPO        (5kyu)
      11 44 Thijmen    Spiele               Budo Schutersveld    (2kyu)
      11 45 Teun       Bongers              Judo Dedemsvaart     (4kyu)
      11 49 Gino       Heus                 Topsport Tom vd Kolk (4kyu)
      12 44 Wesley     Kooistra             Judo Club Sato       (5kyu)

      11 45 Tygo       Beverlo              Judo Team Akkermans  (4kyu)
      11 45 Lars       Oosting              Tachi Beilen         (5kyu)
      11 44 Lizzy      van Norden           Koka Sexbierum       (6kyu)
      11 46 Xavi       Pathuis              Judo Dedemsvaart     (5kyu)
      11 45 Lars       Jongsma              Judoschool Postma    (5kyu)

      Poule m 13 Mat 2  GewKl. -78Kg ('07/'05)  Weging  8.00h ( 5        )

      05 77 Celeste    Ebbinge              TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      06 63 Ellemiek   Mosterman            JES Heerenveen       (1kyu)
      07 69 Jaylinn    Poppinga             Judo53 Graden Noord  (1kyu)
      06 66 Carmen     Kuiper               Judoschool Assen     (1kyu)
      07 69 Isa        Boersma              Dijkmansport         (1kyu)

      Poule j 42 Mat 2  GewKl. -81Kg ('10/'08)  Weging  8.00h ( 9        )

      08 72 Harry      Kerbof               Judo Topsport OG     (2kyu)
      08 66 Dylan      Kuipers              Judoteam IJsselmond  (4kyu)
      08 70 Bjarn      Reurink              Judo Dedemsvaart     (3kyu)
      08 67 Rick-Willi Van Rijssen          Bijsterbosch         (4kyu)
      08 72 Thomas     van Adrichem         Bushi Arnhem         (2kyu)

      08 77 Ruben      Koch                 Stichting BPO        (2kyu)
      09 70 Job        Nauta                Sakura Eelde         (2kyu)
      10 72 Dustin     Blanke               Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      08 66 Douwe      Lesscher             JV Thag              (1kyu)

      Poule j 30 Mat 3  GewKl. -42Kg ('10/'09)  Weging  8.00h (11   234  )

      10 41 Bram       Fleurke              Jiritsu              (4kyu)
      10 39 Djurre     Grupstra             Kubi Nage            (4kyu)
      09 39 Syon       Bakker               Judoteam IJsselmond  (3kyu)
      10 40 Jayden     Slijkhuis            TRJ Oost-Groningen   (3kyu)
      10 39 Friso      Elzinga              Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      09 41 Mees       Zwepink              Judo Losser          (4kyu)

      10 38 Rutger     Westra               Judo Team Akkermans  (4kyu)
      10 39 Duuk       Vegter               Top Judo Utrecht     (3kyu)
      09 40 Ruben      Bruggink             Judoteam IJsselmond  (3kyu)
      10 38 Quin       Mouthaan             Budo Schutersveld    (2kyu)
      09 38 Sietze     Sietzema             Judover. Grootegast  (2kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   5

      Poule m 10 Mat 4  GewKl. -57Kg ('07/'05)  Weging  8.00h ( 5        )

      06 55 Chiara     Melisie              Judopromotion Twente (2kyu)
      07 55 Anna       Visser               Judo Zwolle          (1kyu)
      07 53 Pietsje    Kats                 JES Heerenveen       (1kyu)
      07 54 Danielle   Fissering            Mudansha Onstwedde   (1kyu)
      05 54 Anouk      de Kruijff           Bushi Arnhem         (1kyu)

      Poule j 37 Mat 4  GewKl. -60Kg ('10/'08)  Weging  8.00h ( 6        )

      08 59 Xander     van Dijk             Judoteam IJsselmond  (2kyu)
      08 55 Jonathan   Stal                 Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      08 56 Tom        de Booij             Bijsterbosch         (1kyu)
      08 56 Joas       Jongsma              Judoschool Postma    (2kyu)
      09 55 Max        Boerema              Judover. Grootegast  (3kyu)
      09 58 Eros       Staring              Yusei Gachi          (2kyu)

      Poule j 36 Mat 5  GewKl. -55Kg ('07/'05)  Weging  8.00h ( 5        )

      07 52 Christian  Shalkovskiij         Top Judo Utrecht     (4kyu)
      07 51 Merwin     Brouwer              JES Heerenveen       (1kyu)
      07 49 Sander     de Vries             FMT Sport            (1kyu)
      07 49 Wobbe      Kruize               Dojo 't Loo          (2kyu)
      06 52 Omar       Rokic                Judo Club Sato       (1kyu)

      Poule j 38 Mat 5  GewKl. -60Kg ('07/'05)  Weging  8.00h ( 5  1     )

      06 56 Marc       Veenstra             Judo Team Akkermans  (1kyu)
      07 59 Silvan     Wierenga             Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      05 58 Ralph      Steijn               Shoganai Dronten     (1kyu)
      06 58 Olivier    Heistek              JES Heerenveen       (1kyu)
      05 56 Sil        Velstra              FMT Sport            (1kyu)

      Poule m  4 Mat 6  GewKl. -44Kg ('10/'09)  Weging  8.00h ( 3        )

      10 41 Nova-Lee   Smit                 Judo Dedemsvaart     (4kyu)
      09 43 Dianne     Mensink              Judo53 Graden Noord  (6kyu)
      10 40 Fline      Bos                  Judoschool Hensema   (4kyu)

      Poule m  9 Mat 6  GewKl. -57Kg ('10/'08)  Weging  8.00h (10        )

      10 56 Mirthe     Hartman              Judo Team Akkermans  (2kyu)
      08 56 Linn       Koster               TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      08 53 Luna       Tillema              Sakura Eelde         (2kyu)
      08 56 Chantal    Krikke               JES Heerenveen       (1kyu)
      09 53 Inaya      Verharen             Judo Club Sato       (1kyu)

      09 55 Rosanne    van Dijk             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      08 56 Emma       Brinks               Sakura Eelde         (3kyu)
      09 56 Janine     Mensink              Judo Dedemsvaart     (2kyu)
      09 54 Finette    Nauta                Judo Club Sato       (6kyu)
      09 55 Elise      Hielema              Judover. Grootegast  (4kyu)

      Poule m  6 Mat 7  GewKl. -48Kg ('08/'06)  Weging  8.00h ( 5        )

      06 46 Jonna      Dijkstra             Judo Team Akkermans  (1kyu)
      07 43 Fayth      Bakker               Top Judo Utrecht     (3kyu)
      06 47 Minke      de Ruiter            JES Heerenveen       (1kyu)
      06 42 Maud       Rikmanspoel          Bijsterbosch         (1kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   6
      08 46 Nikki      Heming               Topsport Tom vd Kolk (2kyu)

      Poule j 28 Mat 7  GewKl. -34Kg ('10/'08)  Weging  8.00h ( 7        )

      09 32 Ferron     Poelstra             Sportschool Poelstra (2kyu)
      10 33 Anjo       Beersma              JES Heerenveen       (4kyu)
      10 33 Tycho      Janssen              Bushi Arnhem         (4kyu)
      10 33 Kay        Speerstra            Judo Losser          (4kyu)

      10 31 NathanLevi Baatje               Koka Sexbierum       (5kyu)
      10 33 Kaya       Ensink               J.V. Koizumi         (4kyu)
      10 29 Thymen     Volz                 Rebelsport Huizen    (3kyu)

      Poule m  1 Mat 1  GewKl. -33Kg ('12/'11)  Weging  9.40h ( 5        )

      12 31 Sterre     Hindriks             Mudansha Onstwedde   (5kyu)
      12 30 Yvi        Achterberg           Topsport Tom vd Kolk (4kyu)
      12 29 Los        van Roij             Judo Academy NN      (5kyu)
      12 31 Ingrid     de Ruiter            Kings                (4kyu)
      11 29 Healow     Knoef                Yusei Gachi          (4kyu)

      Poule j 15 Mat 1  GewKl. -27Kg ('15/'15)  Weging  9.40h ( 4        )

      15 25 Ivo        Vries                Judo53 Graden Noord  (6kyu)
      15 25 Thijs      Vries de             Judo53 Graden Noord  (6kyu)
      15 24 Lotte      Boer de              Judoschool Assen     (6kyu)
      15 22 Roben      Jasper Faijer        Judoschool Assen     (6kyu)

      Poule j 19 Mat 1  GewKl. -33Kg ('12/'11)  Weging  9.40h ( 7      56)

      12 30 Kyan       Groote               BSV Anbergen Drenthe (5kyu)
      11 30 Kristan    Beijk                Judoschool Assen     (6kyu)
      12 32 Thijn      Zantingh             Judoschool Assen     (6kyu)
      12 32 Arno       Cornelissen          Judo Academy NN      (5kyu)

      12 32 Jake       van der Laan         Mudansha Onstwedde   (6kyu)
      12 30 Jelle      Bolt                 Judoschool Assen     (6kyu)
      12 32 Stian      Zantingh             Judoschool Assen     (6kyu)

      Poule j 19 Mat 1  GewKl. -33Kg ('12/'11)  Weging  9.40h ( 6    345 )

      11 32 Maurits    Krol                 Judo Team Akkermans  (4kyu)
      12 32 Jens       Wit de               Judo Team Akkermans  (4kyu)
      11 30 Aron       Pol van de           Judoteam IJsselmond  (4kyu)
      11 31 Sven       Koops                BSV Anbergen Drenthe (3kyu)
      11 30 Lorenzo    Piscitello           Budo Schutersveld    (5kyu)
      12 30 Leon       Stallinga            Judoschool Assen     (5kyu)

      Poule j 16 Mat 2  GewKl. -30Kg ('15/'13)  Weging  9.40h (11        )

      13 28 Quinn      Bokma                Stichting BPO        (5kyu)
      14 27 Marius     Dijkstra             Judoschool Assen     (6kyu)
      13 29 Luuk       Mensing              Judoschool Assen     (6kyu)
      13 29 Niels      Wielinga             Judoschool Assen     (6kyu)
      15 28 Liam       Zuidland             Judo Academy NN      (5kyu)
      13 28 Mischa     Munsterman           Judo Losser          (5kyu)

      13 27 Marcus     Kobtsev              Judoteam IJsselmond  (6kyu)
      13 29 Siem       Klaassen             Judoschool Assen     (6kyu)
      13 29 Cilvan     Scheer van der       Judoschool Assen     (6kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   7
      13 29 Vayenne    Nauta                Judo Club Sato       (5kyu)
      13 28 Eden       Zuidland             Judo Academy NN      (5kyu)

      Poule j 20 Mat 2  GewKl. -36Kg ('14/'13)  Weging  9.40h ( 6        )

      13 34 Dave       Beugelink            Stichting BPO        (5kyu)
      14 35 Isabelle   Aalbrecht            Tachi Beilen         (6kyu)
      14 34 Ivar       Diender              Judoteam IJsselmond  (6kyu)
      13 33 Han        Prins                Judo Dedemsvaart     (6kyu)
      13 33 Mike       Kralev               Mudansha Onstwedde   (6kyu)
      13 33 Matthijs   Vries de             Judoschool Assen     (6kyu)

      Poule m  2 Mat 3  GewKl. -36Kg ('10/'08)  Weging  9.40h ( 5        )

      10 33 Minke      de Vos               Top Judo Utrecht     (3kyu)
      09 35 Quinn      van der Kamp         BSV Anbergen Slagh.  (1kyu)
      10 35 Valerie    Heistek              JES Heerenveen       (2kyu)
      09 33 Lieke      Ruzius               Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      09 35 Marit      Bolte                SV Kodokan Purmerend (2kyu)

      Poule j 35 Mat 3  GewKl. -55Kg ('10/'08)  Weging  9.40h ( 8  12    )

      09 51 Noud       Karperien            Judopromotion Twente (2kyu)
      09 53 Daan       van den Berg         BSV Anbergen Slagh.  (1kyu)
      08 51 Tim        Mulder               BSV Anbergen Hberg   (1kyu)
      08 53 Nick       de Groot             Bushi Arnhem         (2kyu)

      09 50 Justin     Beverlo              Judo Team Akkermans  (2kyu)
      09 50 Thijs      Mecklenfeld          BSV Anbergen Slagh.  (1kyu)
      10 50 Milan      Kiemeney             Chi-Do Roden         (3kyu)
      08 54 Raul       Kellij               Dijkmansport         (1kyu)

      Poule m  8 Mat 4  GewKl. -52Kg ('07/'05)  Weging  9.40h ( 6        )

      06 51 Eva        Thole                Judo Zwolle          (1kyu)
      07 51 Amara      Buwalda              Judo Team Akkermans  (1kyu)
      07 51 Leah       Offenberg            Judo Team Akkermans  (1kyu)
      05 50 Zoe        Berg van den         Top Judo Utrecht     (1kyu)
      07 51 Sabine     Wasse                Judoschool Assen     (1kyu)
      05 51 Dagmar     Niemeijer            Dijkmansport         (1kyu)

      Poule j 41 Mat 4  GewKl. -73Kg ('07/'05)  Weging  9.40h ( 8  12    )

      07 69 Friso      Kuiper               Judo Zwolle          (1kyu)
      05 72 Jens       Jagt                 TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      05 72 Di An      Tan                  Dojo 't Loo          (1kyu)
      06 68 Len        Sannes               Dijkmansport         (2kyu)

      07 70 Jesse      van Werven           Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      06 69 Kuba       den Broeder          Topsport Tom vd Kolk (1kyu)
      07 71 Daan       Koenders             Bushi Arnhem         (2kyu)
      07 72 Samsom     Kremer               Judo Academy NN      (2kyu)

      Poule j 39 Mat 5  GewKl. -66Kg ('10/'08)  Weging  9.40h ( 6  12    )

      08 60 Djai       Ensink               Stichting BPO        (1kyu)
      09 63 Yannick    Straat               Top Judo Utrecht     (2kyu)
      08 65 Floris     Sweerink             Budo Schutersveld    (1kyu)
      08 63 Devinjo    Balubun              Bijsterbosch         (1kyu)
      08 61 Cas        Werkman              Bijsterbosch         (1kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   8
      08 64 Thijs      Duker                Judoschool Assen     (2kyu)

      Poule j 41 Mat 5  GewKl. -73Kg ('07/'05)  Weging  9.40h ( 8  1     )

      06 72 Rick       Heidema              Judo Topsport OG     (1kyu)
      06 68 Frank      Boerman              Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      06 66 Justin     Booij                Judo53 Graden Noord  (1kyu)
      05 72 Yesper     Brunekreef           Dojo 't Loo          (1kyu)

      07 69 Robert     Tonijan              Stichting BPO        (1kyu)
      06 72 Roy        Ebbinge              TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      06 67 Vincent    Looijenga            Bijsterbosch         (1kyu)
      06 72 Thomas     de Jong              Rebelsport Huizen    (1kyu)

      Poule m  7 Mat 6  GewKl. -52Kg ('10/'08)  Weging  9.40h ( 7        )

      08 50 Tamara     Bonnema              Sportschool Poelstra (3kyu)
      10 51 Charel     Scholtens            Judo Ryu Muntendam   (2kyu)
      08 49 Sandra     Fissering            Mudansha Onstwedde   (2kyu)
      08 51 Lieke      Wildschut            Bushi Arnhem         (1kyu)

      10 50 Esmee      Vendrig              Randers Budosporten  (2kyu)
      08 49 Nikita     Hout in 't           Judo53 Graden Noord  (2kyu)
      10 48 Lovely     Hartman              Mudansha Onstwedde   (6kyu)

      Poule j 31 Mat 6  GewKl. -42Kg ('08/'07)  Weging  9.40h ( 6        )

      07 39 Jores      Effting              Top Judo Utrecht     (4kyu)
      08 40 Yaning     Koolwijk             Top Judo Utrecht     (2kyu)
      07 39 Tobias     Belgraver            Sakura Eelde         (2kyu)
      08 40 Tim        Prins                Judo Dedemsvaart     (4kyu)
      08 41 Gijs       Zonnenberg           Bijsterbosch         (1kyu)
      07 39 Delvano    Daal                 Dijkmansport         (1kyu)

      Poule m  5 Mat 7  GewKl. -48Kg ('10/'09)  Weging  9.40h ( 9        )

      10 46 Lieke      Koopmans             Judo Team Akkermans  (5kyu)
      10 46 Noa        de Jeu               BSV Anbergen Slagh.  (3kyu)
      09 47 Meike      Zandstra             Judo Dedemsvaart     (3kyu)
      10 45 Quinte     van Veldhuizen       Bushi Arnhem         (3kyu)
      09 45 Feline     Zuidema              Judover. Grootegast  (4kyu)

      10 46 Zoe        Maaskant             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      09 45 Amarins    Praas                Judo Dedemsvaart     (2kyu)
      10 44 Emmy       Sprenger             JES Heerenveen       (2kyu)
      09 44 Marlies    Hazelaar             Judo Club Sato       (4kyu)

      Poule m 12 Mat 7  GewKl. -63Kg ('07/'05)  Weging  9.40h ( 7        )

      05 61 Janna      Egger                Judo Zwolle          (1kyu)
      06 59 Brechtje   ten Hoor             Kubi Nage            (2kyu)
      05 57 Reshum     Sagel                TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      05 62 Sija       Coolegem             Dojo 't Loo          (1kyu)

      07 59 Sanne      Hartman              Judo Team Akkermans  (1kyu)
      06 61 Heleen     Pool                 TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      06 57 Kemi       Weelink              Bijsterbosch         (2kyu)

      Poule j 24 Mat 1  GewKl. -45Kg ('14/'13)  Weging 12.10h ( 4        )

 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina   9
      13 41 Rens       Jagersma             Judoschool Assen     (6kyu)
      13 42 Ryan       Mulder               Judoschool Assen     (6kyu)
      13 40 Vincent    Smelt                Judoschool Assen     (6kyu)
      14 44 Feie       Westra               Judo Club Sato       (4kyu)

      Poule j 25 Mat 1  GewKl. -44Kg ('12/'11)  Weging 12.10h (11        )

      12 40 Tias       Fikkert              Judopromotion Twente (4kyu)
      12 40 Kyan       Terpstra             Sportschool Poelstra (6kyu)
      11 40 Zeb        Roozendaal           Top Judo Utrecht     (3kyu)
      11 42 Anouk      Kerbof               j.s. Wouter Meijer   (3kyu)
      11 42 Ezra       Wouda                Judoschool Assen     (5kyu)
      11 43 Seth       Wolthuis             Dijkmansport         (3kyu)

      11 42 Tiemen     Bonnema              Sportschool Poelstra (4kyu)
      12 42 Lyon       van Woudenberg       Jiritsu              (4kyu)
      11 43 Kaan       Zkan                 Judoteam IJsselmond  (3kyu)
      12 41 Naud       de Ridder            JES Heerenveen       (4kyu)
      12 40 Pepijn     Knoppersen           Bushi Arnhem         (5kyu)

      Poule j 27 Mat 1  GewKl. +51Kg ('13/'11)  Weging 12.10h ( 5        )

      12 56 Esmee      Fokkert              Stichting BPO        (5kyu)
      12 52 Duco       Linthorst            Bijsterbosch         (5kyu)
      13 52 Vallerie   Diphoorn             Judoschool Assen     (6kyu)
      11 52 Pepijn     Diphoorn             Judoschool Assen     (6kyu)
      11 57 Imiliano   Dijkhoff             Judo Academy NN      (5kyu)

      Poule j 14 Mat 2  GewKl. -27Kg ('14/'13)  Weging 12.10h ( 7        )

      13 26 Matthias   Felix                Judoteam IJsselmond  (6kyu)
      13 25 Zeger      Praas                Judo Dedemsvaart     (5kyu)
      13 22 Jol        Dijkstra             Judoschool Assen     (6kyu)
      13 26 Furkan     Kat                  Toradoshi            (4kyu)

      13 26 Levi       Kloppenburg          j.s. Wouter Meijer   (6kyu)
      13 25 Lotte      Merema               Judoschool Assen     (6kyu)
      13 24 Pepijn     Volz                 Rebelsport Huizen    (4kyu)

      Poule j 23 Mat 2  GewKl. -40Kg ('12/'11)  Weging 12.10h (10     456)

      11 36 Jari       Been                 Stichting BPO        (5kyu)
      12 39 Lucas      Koster               Stichting BPO        (5kyu)
      11 39 Gossee     Winnubst             Shoganai Dronten     (4kyu)
      12 37 Daan       Hagels               Judo Dedemsvaart     (4kyu)
      11 37 Kees       Hazelaar             Judo Club Sato       (4kyu)

      11 39 Stijn      Brand                Stichting BPO        (5kyu)
      11 36 Bryan      Kuipers              Judoteam IJsselmond  (6kyu)
      12 36 Bram       van der Luit         Sakura Eelde         (4kyu)
      11 38 Lieke      Wal v/d              JES Heerenveen       (5kyu)
      11 38 Rinze      Talsma               Judo Club Sato       (4kyu)

      Poule m 11 Mat 3  GewKl. -66Kg ('10/'08)  Weging 12.10h ( 4        )

      08 59 Elisa      Melisie              Judopromotion Twente (2kyu)
      08 64 Nakita     Bruinsma             Jiritsu              (3kyu)
      08 60 Abigail    Stal                 Judo53 Graden Noord  (2kyu)
      10 57 Lynn       Brommer              Rebelsport Huizen    (3kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina  10

      Poule j 29 Mat 3  GewKl. -38Kg ('10/'08)  Weging 12.10h (10        )

      09 35 Rutger     Eijzenga             Judo Team Akkermans  (1kyu)
      10 35 Wessel     Hoogeveen            Judo Team Akkermans  (2kyu)
      10 37 Lucas      Schuts               Top Judo Utrecht     (4kyu)
      10 36 Luuk       Prins                Judo Dedemsvaart     (5kyu)
      10 35 Levy       Setroredjo           Bushi Arnhem         (4kyu)

      09 35 Olaf       van der Heide        Judo Team Akkermans  (2kyu)
      10 35 Julius     Block                Top Judo Utrecht     (4kyu)
      10 35 Django     Botter               BSV Anbergen Drenthe (3kyu)
      10 34 Marthijn   de Vries             Judo Dries Poelstra  (2kyu)
      10 37 Bas        Tempel               Judover. Grootegast  (5kyu)

      Poule j 35 Mat 4  GewKl. -55Kg ('10/'08)  Weging 12.10h ( 8   234  )

      09 52 FolkertJan Heeres               Sportschool Poelstra (3kyu)
      09 54 Sverre     Broeke               Top Judo Utrecht     (3kyu)
      08 54 Finn       Cremer               Judoteam IJsselmond  (2kyu)
      09 51 Jurjen     Schadron             JES Heerenveen       (2kyu)

      09 51 Mats       van der Sluis        Judo Zwolle          (3kyu)
      08 51 Lean       Klop                 Top Judo Utrecht     (4kyu)
      08 53 Bram       Wiersma              Shoganai Dronten     (?   )
      09 54 Daniel     Lesnoj               Bushi Arnhem         (3kyu)

      Poule j 38 Mat 4  GewKl. -60Kg ('07/'05)  Weging 12.10h ( 5  12    )

      07 59 Keano      de Vries             Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      07 57 Tijs       Kubbenga             Judo53 Graden Noord  (1kyu)
      06 57 Rick       van Kammen           FMT Sport            (1kyu)
      06 58 Wessel     Diks                 Bijsterbosch         (1kyu)
      06 56 Twan       De Ruiter            Bushi Arnhem         (1kyu)

      Poule j 34 Mat 5  GewKl. -49Kg ('07/'05)  Weging 12.10h ( 6        )

      07 46 Michel     Guikema              Judo Team Akkermans  (1kyu)
      07 48 Roel       Grijsen              Budo Schutersveld    (1kyu)
      06 44 Sven       Ruzius               Judo53 Graden Noord  (1kyu)
      07 48 Jesse      Wols                 Bushi Arnhem         (2kyu)
      07 48 Milan      Huijser              Rebelsport Huizen    (1kyu)
      07 47 Thomas     Niemeijer            Dijkmansport         (1kyu)

      Poule j 39 Mat 5  GewKl. -66Kg ('10/'08)  Weging 12.10h ( 7   234  )

      09 60 Rienk      Langhout             Judo Team Akkermans  (4kyu)
      08 65 Kai        Sijbesma             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      08 63 Alexander  Christov             TRJ Oost-Groningen   (2kyu)
      10 64 Edo        van der Werf         JES Heerenveen       (3kyu)

      08 61 Gerson     van de Hansz         Top Judo Utrecht     (3kyu)
      08 65 Olivier    Vogelaar             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      09 65 Tim        Doedens              Chi-Do Roden         (3kyu)

      Poule m  3 Mat 6  GewKl. -40Kg ('10/'08)  Weging 12.10h ( 6        )

      08 37 Maaike     Hoogeveen            Judo Team Akkermans  (1kyu)
      10 39 Esther     Meijer               Judoteam IJsselmond  (3kyu)
      08 39 Danique    Meijer               Judo53 Graden Noord  (3kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina  11
      08 37 Joyce      Pepping              Dojo 't Loo          (2kyu)
      10 37 Lotus      Schmitz              Bushi Arnhem         (4kyu)
      09 37 Nadja      Rokic                Judo Club Sato       (2kyu)

      Poule j 33 Mat 6  GewKl. -50Kg ('10/'08)  Weging 12.10h (11    3456)

      08 47 Jayden     Jochems              Stichting BPO        (6kyu)
      10 47 Morensio   Peiter               Top Judo Utrecht     (4kyu)
      10 49 Patrick    Stellingwerf         Koka Sexbierum       (4kyu)
      10 47 Tim        Hout in 't           Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      09 49 Joas       Algra                Judoschool Hensema   (4kyu)
      09 48 Sem        ter Bekke            Judo Losser          (3kyu)

      09 47 Daan       Boshuis              Top Judo Utrecht     (4kyu)
      10 48 Ryu        Kloosterman          Shoganai Dronten     (3kyu)
      10 49 Simon      Jonker               Judo Dedemsvaart     (3kyu)
      09 47 Sep        Spijkers             Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      10 49 Cornelis   Halma                Kings                (3kyu)

      Poule j 43 Mat 7  GewKl. -81Kg ('07/'05)  Weging 12.10h (11        )

      05 75 Jonas      van Dijk             Top Judo Utrecht     (1kyu)
      05 75 Mick       Koster               TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      05 77 Leco       Terpstra             JES Heerenveen       (1kyu)
      07 78 Keano      Landman              Bijsterbosch         (1kyu)
      05 76 Quinten    Borgsteede           Topsport Tom vd Kolk (1Dan)
      05 74 Jesse      ter Bekke            Judo Losser          (1kyu)

      07 75 Joost      Eikelenboom          Judoteam IJsselmond  (2kyu)
      07 75 Vidar      Bos                  Budo Schutersveld    (1kyu)
      06 74 Lars       Klamer               Judo53 Graden Noord  (1kyu)
      06 75 Joek       Sluiter              Bijsterbosch         (1kyu)
      05 77 Daan       Wolthuis             Dijkmansport         (1kyu)

      Poule j 44 Mat 7  GewKl. +81Kg ('07/'05)  Weging 12.10h ( 3        )

      06 83 Leon       Fransens             Judo53 Graden Noord  (2kyu)
      07 85 Tristan    Oijnhausen           Judo53 Graden Noord  (2kyu)
      06 85 Bas        van Bilzem           Bijsterbosch         (1kyu)

      Poule j 17 Mat 1  GewKl. -30Kg ('12/'11)  Weging 14.10h ( 8        )

      12 27 Megan      Tittse               JudoAcademyNijmegen  (3kyu)
      12 27 Matthijs   Heuten               Judoschool Assen     (6kyu)
      12 27 Levi       Oldenmark            Judoschool Hensema   (5kyu)
      12 27 Marino     Koa                  Judo Academy NN      (6kyu)

      12 28 Evron      Baatje               Koka Sexbierum       (5kyu)
      12 25 Thijmen    Jager                Judoschool Assen     (6kyu)
      11 29 Ryan       Stienstra            Toradoshi            (3kyu)
      12 27 Marnik     Hofman               Judover. Grootegast  (5kyu)

      Poule j 21 Mat 1  GewKl. -36Kg ('12/'11)  Weging 14.10h ( 8        )

      11 35 Fenne      Schipper             Shoganai Dronten     (5kyu)
      12 35 Hille      Hak                  Koka Sexbierum       (5kyu)
      12 34 Kaylee     Snip                 Judo53 Graden Noord  (5kyu)
      11 35 Lars       Thalen               Judoschool Assen     (4kyu)

      11 35 Nick       Tillema              Shoganai Dronten     (3kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina  12
      11 33 Wessel     Praas                Judo Dedemsvaart     (3kyu)
      11 35 Jaivey     vd Veeke             Mudansha Onstwedde   (5kyu)
      11 35 Floor      Hofstra              Bushi Arnhem         (4kyu)

      Poule j 18 Mat 2  GewKl. -33Kg ('15/'13)  Weging 14.10h ( 8        )

      13 31 Levi       Dekker               Stichting BPO        (6kyu)
      14 30 Maarten    Wesseling            Chi-Do Roden         (6kyu)
      13 32 Rik        Ijpma                Judoschool Hensema   (5kyu)
      14 31 Sanne      Drenth               Judo Academy NN      (6kyu)

      13 30 Giel       Oosting              Tachi Beilen         (6kyu)
      13 30 Esmee      Wilschut             Judoschool Assen     (6kyu)
      13 32 Kai        Veltman              Judoschool Hensema   (6kyu)
      15 32 Noah       van der Meer         Judo Academy NN      (5kyu)

      Poule j 23 Mat 2  GewKl. -40Kg ('12/'11)  Weging 14.10h ( 9    34  )

      12 36 Jason      Bijlsma              Judo Team Akkermans  (4kyu)
      11 39 Colin      Burgwal              Top Judo Utrecht     (4kyu)
      11 36 Fabienne   Lunenborg            Judo Dedemsvaart     (4kyu)
      11 37 Lars       Schut                Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      11 38 Floris     Zwolle               Judo Losser          (4kyu)

      11 36 Ryan       Hoppenbrouwer        Stichting BPO        (4kyu)
      12 37 Seth       Bos                  Budo Schutersveld    (4kyu)
      12 39 Engbert    Lubbelinkhof         Judo Dedemsvaart     (3kyu)
      12 36 Lode       van Doorn            Rebelsport Huizen    (4kyu)

      Poule j 33 Mat 3  GewKl. -50Kg ('10/'08)  Weging 14.10h (11  123   )

      09 49 Hugo       Vd Veen              Judo Ryu Muntendam   (2kyu)
      09 48 Stan       van Veen             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      10 46 Thijs      Bertels              BSV Anbergen Drenthe (2kyu)
      08 48 Ginato     Florencia            Shoganai Dronten     (?   )
      08 46 Landon     Konink               Bushi Arnhem         (3kyu)
      08 46 Koen       de Jong              Yusei Gachi          (1kyu)

      08 47 Lucas      Reijnders            Top Judo Utrecht     (3kyu)
      10 48 Thijs      Muis                 BSV Anbergen Slagh.  (2kyu)
      10 47 Owen       Daming               Budo Schutersveld    (2kyu)
      09 46 Dirk       Bongers              Judo Dedemsvaart     (2kyu)
      09 49 David      Hut                  Judover. Grootegast  (3kyu)

      Poule j 40 Mat 4  GewKl. -66Kg ('07/'05)  Weging 14.10h (11  123   )

      07 63 Tim        Helmond              Top Judo Utrecht     (2kyu)
      05 64 Tom        Bijwaard             Budo Schutersveld    (1kyu)
      07 61 Sem        Janssen              Judoschool Assen     (2kyu)
      07 64 Kai        Knoppersen           Bushi Arnhem         (1kyu)
      07 62 Keanu      Quirindongo          Bushi Arnhem         (3kyu)
      07 62 Rens       Luijerink            Judo Losser          (2kyu)

      07 64 Sven       Maertens             Top Judo Utrecht     (2kyu)
      05 65 Mart       Ferwerda             JES Heerenveen       (1kyu)
      07 62 Bruce      van den Esschert     Bushi Arnhem         (3kyu)
      06 61 Fabio      Martens Raes         Bushi Arnhem         (1kyu)
      07 62 Milan      van der Ploeg        Dijkmansport         (2kyu)
 Poule's  :  Kloosterveste         09-04-2022     Pagina  13

      Poule j 40 Mat 5  GewKl. -66Kg ('07/'05)  Weging 14.10h (10 D1     )

      05 62 Robert     Lehr                 Judo Zwolle          (1kyu)
      05 62 Daniel     Gefferie             Top Judo Utrecht     (1kyu)
      06 65 Lars       Bos                  Budo Schutersveld    (1kyu)
      05 63 Tim        Stuurman             JES Heerenveen       (1kyu)
      05 65 Louis      Loozen               Bushi Arnhem         (1kyu)

      06 62 Jelmer     Eijzenga             Judo Team Akkermans  (1kyu)
      07 61 Erik       Pool                 TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      07 63 Mart       Leistra              Sakura Eelde         (1kyu)
      05 65 Ruben      Bolte                Topsport Tom vd Kolk (1Dan)
      06 65 Mees       Weinans              Judo Academy NN      (1kyu)

      Poule j 32 Mat 6  GewKl. -46Kg ('10/'08)  Weging 14.10h ( 7    34  )

      09 42 Jarno      Veenstra             Judo Team Akkermans  (3kyu)
      10 43 Elmar      Brka                 Top Judo Utrecht     (3kyu)
      10 43 Just       Leistra              Sakura Eelde         (3kyu)
      09 44 Yander     Reitsma              Judoschool Assen     (4kyu)

      10 44 Zeyed      Abdelkader           Stichting BPO        (4kyu)
      10 43 Samuel     Felix                Judoteam IJsselmond  (4kyu)
      09 42 Indi       Achterberg           Topsport Tom vd Kolk (3kyu)

      Poule j 32 Mat 6  GewKl. -46Kg ('10/'08)  Weging 14.10h ( 7     456)

      10 42 Jitse      Hakvoort             Sportschool Poelstra (4kyu)
      09 42 Rik        Snippe               Tachi Beilen         (4kyu)
      10 45 Sander     Wiek                 Mudansha Onstwedde   (6kyu)
      10 43 Yannick    Knoppersen           Bushi Arnhem         (4kyu)

      09 43 Jelani     Paal                 Stichting BPO        (5kyu)
      10 44 Elwin      van Luijk            Sakura Eelde         (4kyu)
      10 45 Mathies    Groot de             Judoschool Assen     (6kyu)

      Poule j 32 Mat 7  GewKl. -46Kg ('10/'08)  Weging 14.10h (11  123   )

      08 45 Cas        Pruiksma             Randers Budosporten  (2kyu)
      08 44 Riemer Jel Buwalda              Judo Team Akkermans  (1kyu)
      10 45 Joeri      van der Linden       Top Judo Utrecht     (3kyu)
      08 44 Thijn      Leistra              Sakura Eelde         (2kyu)
      08 45 Steijn     de Vries             Bijsterbosch         (2kyu)
      09 43 Jelte      Ijpma                Judoschool Hensema   (3kyu)

      09 45 Hedde      Wolters              Judo Zwolle          (3kyu)
      10 45 Hugo       Chalaby              Top Judo Utrecht     (3kyu)
      10 45 Auke       Alkema               Koka Sexbierum       (2kyu)
      10 44 Roan       Vries de             Judo53 Graden Noord  (3kyu)
      08 44 Jayden     Tijdeman             Topsport Tom vd Kolk (1kyu)

AutoGenerated :  8-Apr-22   18:40:04 voor Kloosterveste        op 09-04-2022