FM Ne-Waza

Sportcomplex It Gryn te Ieleane 1, 9051 LP Stiens

Poule Indeling lees hier

 Organisatie's  :  FM Ne-Waza            22-Apr-'17     Pagina   1
       Vereniging/School    telefoon      Jongens  Meisjes  Coachk.
       Asahi                0621550098          1        0        1
       GSBVde Mattekloppers 0628980945          1        0        1
       Tachi Beilen         0593527232          3        0        1
       Sportschool Poelstra 0517391064          7        4        2
       shoganai judo Dronte 0321382462          9        0        1
       Wachtebeke (belgie)  0                   1        0        1
       JV de Uitkomst       0                   1        0        1
       NipponJudoAchterhoek 0657598337          2        5        1
       Budo Ryu Kenshin     0321322816          1        0        1
       Gracie Barra NL      0627004156          2        1        1
       Judosport Groningen  0644249521          1        0        1
       Team Ramirez         0683539199          6        2        1
       Makoto-Dokokaj       06-55861991         1        0        1
       Gracie Barra Veendam 0                   2        0        1
       Renshu               0617238902          1        0        1
       SV Berlin 2000       0                   7        1        1
       TB Weiden / GER      06661889710         0        1        1
       Hadashi Furstenau    05467923114         4        4        1
       Judo DriesPoelstra   0622398415          1        0        1
       ICON JJ Ede          0634523021          8        0        1
       Vechtsport Veendam   06-30397367         4        0        1
       Team GFA             0628839825          8        0        1
 Tyd's verloop  :  FM Ne-Waza            22-Apr-'17     Pagina   2

 Blok  1  Weging = 18.00h  Aanvang = 18.30h  Einde = 20.37h  Aantaldeeln.=  86 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1     2   m   02 t/m 60   57 tot 63      4      6     4  20   4   24        
   1    11   j   02 t/m 56   90 tot 99      4      6     4  20   4   24        
   1    18   j   94 t/m 56   66 tot 73      7     13     4  20   4   52    100 
   2     1   m   03 t/m 00   43 tot 57      5     10     4  20   4   40        
   2     8   j   02 t/m 95   66 tot 73      8     16     4  20   4   64        
   2    16   j   05 t/m 03   53 tot 68      3      3     3  20   3    9    113 
   3    17   j   94 t/m 56   60 tot 66      4      6     4  20   4   24        
   3    15   m   97 t/m 56   48 tot 57      3      3     4  20   3   12        
   3    10   j   02 t/m 92   81 tot 90      6     10     4  20   4   40     76 
   4     9   j   02 t/m 92   73 tot 81      5     10     4  20   4   40        
   4     6   j   02 t/m 56   50 tot 60      5     10     4  20   4   40        
   4     4   j   05 t/m 03   35 tot 42      4      6     4  20   4   24    104 
   5     3   m   02 t/m 60   63 tot 76      6     10     4  20   4   40        
   5     7   j   02 t/m 95   60 tot 66      3      3     4  20   3   12        
   5    19   j   91 t/m 56   73 tot 81      8     16     4  20   4   64    116 
   6    20   j   91 t/m 56   81 tot 90      8     16     4  20   4   64        
   6     5   j   05 t/m 03   42 tot 52      3      3     4  20   3   12     76 
 Poule's  :  FM Ne-Waza            22-Apr-'17     Pagina   3

      Poule m  2 Mat 1  GewKl. -63Kg ('02/'60)  Weging 18.00h ( 4        )

      02 60 Theresa    Lutter               TB Weiden / GER      (1kyu)
      99 60 Ilsa       Beeftink             NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      99 60 Kelly      van den Bosch        NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      87 62 Nadine     Laarman              Gracie Barra NL      (2Dan)

      Poule j 18 Mat 1  GewKl. -73Kg ('94/'56)  Weging 18.00h ( 7        )

      89 70 Remco      Heeringa             Team GFA             (6kyu)
      84 70 Jaap       van der Burg         Vechtsport Veendam   (6kyu)
      70 71 Michel     Bosvelt              ICON JJ Ede          (1kyu)
      91 72 Bruno      Culo                 Makoto-Dokokaj       (2Dan)

      63 67 Harry      Martens              shoganai judo Dronte (?   )
      79 72 Roy        Gortzak              Team Ramirez         (6kyu)
      79 67 Martin     Schipper             Tachi Beilen         (1Dan)

      Poule j 11 Mat 1  GewKl. +90Kg ('02/'56)  Weging 18.00h ( 4        )

      90 97 Nick       Rezel                Team GFA             (6kyu)
      82 92 Jildert    Vellinga             Team GFA             (6kyu)
      88 97 Ricardo    Voor den Dag         Team GFA             (6kyu)
      93 98 Gert       Rabe                 SV Berlin 2000       (1Dan)

      Poule m  1 Mat 2  GewKl. -57Kg ('03/'00)  Weging 18.00h ( 5        )

      01 56 Anne       Berg                 Sportschool Poelstra (5kyu)
      03 43 Lisenka    Bomas                Sportschool Poelstra (1kyu)
      03 54 Myrthe     Dijckhoff            Sportschool Poelstra (2kyu)
      03 55 Karmen     Lohstroh             Hadashi Furstenau    (1kyu)
      00 51 Ilka       Borchert             Hadashi Furstenau    (6kyu)

      Poule j 16 Mat 2  GewKl. -68Kg ('05/'03)  Weging 18.00h ( 3        )

      03 59 Alexander  Meissner             SV Berlin 2000       (1kyu)
      03 67 Tim        Giesel               SV Berlin 2000       (1kyu)
      03 62 Pepijn     Bosvelt              ICON JJ Ede          (2kyu)

      Poule j  8 Mat 2  GewKl. -73Kg ('02/'95)  Weging 18.00h ( 8        )

      95 72 Jorrit     Kloetstra            GSBVde Mattekloppers (1kyu)
      00 70 Jelmer     Van den Toorn        shoganai judo Dronte (1kyu)
      99 72 Feli       van t Goor           Vechtsport Veendam   (6kyu)
      97 70 Fabian     d Angremont          Team Ramirez         (1kyu)

      01 72 Seun       Steenken             shoganai judo Dronte (1kyu)
      96 72 Erik       Veldman              shoganai judo Dronte (1Dan)
      00 69 Rick       Stormbroek           Vechtsport Veendam   (6kyu)
      96 72 Niclas     Esch                 Hadashi Furstenau    (3kyu)

      Poule m 15 Mat 3  GewKl. -57Kg ('97/'56)  Weging 18.00h ( 3        )

      97 56 Silke      Kloetstra            Sportschool Poelstra (1kyu)
      87 52 Gaby       Davelaar             Team Ramirez         (6kyu)
      87 51 Anna       Ramirez              Team Ramirez         (1Dan)

      Poule j 17 Mat 3  GewKl. -66Kg ('94/'56)  Weging 18.00h ( 4        )

 Poule's  :  FM Ne-Waza            22-Apr-'17     Pagina   4
      92 65 Wiran      Raspe                Gracie Barra Veendam (6kyu)
      92 63 Wish       Raspe                Gracie Barra Veendam (6kyu)
      94 64 Elias      van der Pol          ICON JJ Ede          (1kyu)
      93 65 Bart       Koudijs              ICON JJ Ede          (1Dan)

      Poule j 10 Mat 3  GewKl. -90Kg ('02/'92)  Weging 18.00h ( 6        )

      92 89 Nick       Dijkstra             Team GFA             (6kyu)
      98 89 Arian      Hellvoigt            SV Berlin 2000       (1kyu)
      93 88 Christoph  Brwer                Hadashi Furstenau    (1kyu)

      93 89 Reinier    de Vries             Sportschool Poelstra (1kyu)
      96 89 Niek       Kralt                Team Ramirez         (6kyu)
      93 85 Maickel    Koenders             ICON JJ Ede          (1Dan)

      Poule j  4 Mat 4  GewKl. -42Kg ('05/'03)  Weging 18.00h ( 4        )

      05 35 Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra (2kyu)
      05 39 Jort       Dijckhoff            Sportschool Poelstra (3kyu)
      05 39 Roan       De Vries             shoganai judo Dronte (3kyu)
      04 38 Lesley     v Egmond             Team Ramirez         (3kyu)

      Poule j  6 Mat 4  GewKl. -60Kg ('02/'56)  Weging 18.00h ( 5        )

      92 56 Julia      van der Molen        Sportschool Poelstra (1Dan)
      01 58 Kaesey     Milton               shoganai judo Dronte (1kyu)
      97 55 Yob        Haaksma              Team Ramirez         (6kyu)
      01 55 Santiago   Borninkhof           ICON JJ Ede          (6kyu)
      93 59 Johnson    Massanga             Judosport Groningen  (1Dan)

      Poule j  9 Mat 4  GewKl. -81Kg ('02/'92)  Weging 18.00h ( 5        )

      96 77 Philip     Meijer               Asahi                (1kyu)
      95 80 Alexander  Eith                 Hadashi Furstenau    (3kyu)
      00 79 Vincent    Hveler               Hadashi Furstenau    (4kyu)
      92 80 Jc         Herbert              ICON JJ Ede          (1Dan)
      92 73 Paul       van der Kooi         Renshu               (6kyu)

      Poule m  3 Mat 5  GewKl. -76Kg ('02/'60)  Weging 18.00h ( 6        )

      99 75 Suze       Assendelft           NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      89 67 Antoinette Hennink              NipponJudoAchterhoek (2Dan)
      96 69 Stefanie   Brwer                Hadashi Furstenau    (1kyu)

      02 65 Fabienne   Enklaar              NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      00 64 Lisa       Hellvoigt            SV Berlin 2000       (1kyu)
      00 69 Hanna      Milius               Hadashi Furstenau    (1kyu)

      Poule j  7 Mat 5  GewKl. -66Kg ('02/'95)  Weging 18.00h ( 3        )

      01 62 Thomas     Kalsbeek             Sportschool Poelstra (1kyu)
      01 63 Joao       Maciel               Vechtsport Veendam   (6kyu)
      00 65 Julian     Huisjes              Tachi Beilen         (1kyu)

      Poule j 19 Mat 5  GewKl. -81Kg ('91/'56)  Weging 18.00h ( 8        )

      67 80 Stefan     Beeftink             NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      90 74 Pierre     Eisfeld              SV Berlin 2000       (2Dan)
      86 80 Daniel     de Haan              Gracie Barra NL      (6kyu)
      56 80 Nicolaas   Herbert              ICON JJ Ede          (3Dan)
 Poule's  :  FM Ne-Waza            22-Apr-'17     Pagina   5

      86 78 Hendrik    Hensema              Team GFA             (2kyu)
      78 80 Heaht      Mulder               Budo Ryu Kenshin     (1kyu)
      84 77 Martin     Stolt                Gracie Barra NL      (3kyu)
      73 79 Bram       Brandsema            Tachi Beilen         (1kyu)

      Poule j  5 Mat 6  GewKl. -52Kg ('05/'03)  Weging 18.00h ( 3        )

      04 45 Rienk      Veenstra             Sportschool Poelstra (2kyu)
      05 43 Nigel      Groot                JV de Uitkomst       (2kyu)
      04 51 Colin      Dittmar              shoganai judo Dronte (2kyu)

      Poule j 20 Mat 6  GewKl. -90Kg ('91/'56)  Weging 18.00h ( 8        )

      70 85 Ronald     Enklaar              NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      91 85 Matthijs   de Kivet             Team GFA             (6kyu)
      91 88 Kenny      Versompel            Wachtebeke (belgie)  (3Dan)
      78 89 Iwan       Hansen               Team Ramirez         (6kyu)

      85 81 Freddie    Alves                Team GFA             (6kyu)
      91 84 Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra (3Dan)
      78 87 Steef      de Vries             shoganai judo Dronte (1kyu)
      60 89 Floor      van der Wal          Judo DriesPoelstra   (3Dan)

AutoGenerated : 21-Apr-17   18:32:13 voor FM Ne-Waza           op 22-Apr-'17