Resultaten Organisatie's  :  FM Ne-Waza            21-Apr-'18     Pagina   1

  Resultaten voor : de Mattkloppers       aantal prijzen is  3

  2e  Tor        Hermansen                +90kg  j  8
  1e  Stefan     Greuter                  -73kg  j  9
  2e  Stefan     Sulkers                  -90kg  j  7

  Resultaten voor : Tachi Beilen          aantal prijzen is  1

  2e  Bram       Brandsema                -81kg  j  6

  Resultaten voor : Sportschool Poelstra  aantal prijzen is  6

  2e  Senah      Boonstra                 -60kg  m 13
  3e  Iza        van Beek                 -60kg  m 13
  2e  Julia      van der Molen            +54kg  m 12

  1e  Thomas     Kalsbeek                 -73kg  j  5
  1e  Robin      Kalsbeek                 +90kg  j  8
  3e  Robert     van der Wal              -90kg  j  7

  Resultaten voor : judoschool Pot        aantal prijzen is  1

  3e  Daan       Pot                      -42kg  j  2

  Resultaten voor : Shoganai Judo Dronte  aantal prijzen is  3

  1e  Paula      Borgonje                 +54kg  m 12

  2e  Pepijn     Braam                    -52kg  j  3
  3e  Harry      Martens                  -73kg  j  9

  Resultaten voor : NipponJudoAchterhoek  aantal prijzen is  3

  3e  Fabienne   Enklaar                  +54kg  m 12
  2e  Jonna      Groot Zevert             -40kg  m 11

  3e  Stefan     Beeftink                 -81kg  j  6

  Resultaten voor : Budo Ryu Kenshin      aantal prijzen is  1

  2e  Peter      Verschure                -73kg  j  9

  Resultaten voor : JA Stella Bevergern   aantal prijzen is  1

  1e  Anna       Gossen                   -60kg  m 13

  Resultaten voor : BJJ Team Ede          aantal prijzen is  1

  3e  Ramiro     Wijbolts                 +90kg  j  8
 Resultaten Organisatie's  :  FM Ne-Waza            21-Apr-'18     Pagina   2

  Resultaten voor : OG Jiu Jitsu NL       aantal prijzen is  3

  4e  Andre      Buze                     -81kg  j  6
  2e  Jay        Maciel                   -73kg  j  5
  1e  Paul       van der Kooi             -81kg  j  6

  Resultaten voor : judoschool herman Bo  aantal prijzen is  1

  3e  Pepijn     Bosvelt                  -73kg  j  5

  Resultaten voor : NWJV Bezirk Munster   aantal prijzen is 15

  1e  Jana       Iwanek                   -52kg  m 10
  1e  Helen      Habib                    -40kg  m 11
  2e  Sophie     Vrchotickij              -52kg  m 10
  1e  Ronja      Buddenkotte              -63kg  m  1
  3e  Alina      Heiden                   -52kg  m 10
  2e  Emma       Senkler                  -63kg  m  1
  3e  Jona       Voigt                    -63kg  m  1

  3e  Ragnar     Buddenkotte              -52kg  j  3
  3e  Numan      Kaija                    -60kg  j  4
  4e  Jonas      Nowak                    -42kg  j  2
  2e  Armin      Pacariz                  -60kg  j  4
  2e  David      Wien                     -42kg  j  2
  4e  Remus      Buddenkotte              -52kg  j  3
  1e  Florian    Bcker                    -42kg  j  2
  1e  Lukas      Zijchon                  -60kg  j  4

  Resultaten voor : Team GFA              aantal prijzen is  3

  1e  Troy       van der Veen             -52kg  j  3
  1e  Arnoud     Terpstra                 -90kg  j  7
  4e  Nick       Dijkstra                 +90kg  j  8