Friese Masters

Sportcomplex It Grien te Ieleane 1, 9051 LP Stiens

Poule Indeling lees hier

 Organisatie's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   1
       Vereniging/School    telefoon      Jongens  Meisjes  Coachk.
       Randers budosporten  0                   1        0        1
       Judovereniging Vos   06-48201420         3        1        1
       Sportschool de Leeuw 0582129194          5        1        1
       GSBVde Mattekloppers 0628980945          1        0        1
       J.V. Kodokan         0616542419          1        1        1
       j.v.Zempo/J.I.Noord  0597618662         16        2        2
       Team Veendam-Hoogez. 0648015121         20        8        3
       jv Sakaee            0646444858          0        1        1
       JV Koka              0612343465          0        1        1
       JudoClub Grou        06-23846645         0        1        1
       Sportschool Poelstra 0517391064         22       11        4
       Sportc.Akkermans     0515425612          8        8        2
       J.Vkoizumi           0528-350907         2        3        1
       si Steringa          0681211861         23        9        4
       JES Dokkum           06-50410494         7        2        1
       Dijkmansport         0503113851         19       15        4
       Marco Oord           0652368001          0        4        1
       Judoschool Hensema   0624424189          6        3        1
       TRJ Oost-Groningen   0623778139          7        8        2
       FMT Sport            0648769509         10        6        2
       Judo Topsport OG     0646444858          7        4        2
       js Wouter Meijer     0646444858          1        0        1
       Judo Kings           0643734822         13        8        3
       Judo Dries Poelstra  06-22398415        10        0        1
       Judosport groningen  0644249521          1        1        1
       Judo Zutphen         0629025200         10        4        2
       Judoteam IJsselmond  0653211771         16        1        2
       Judo Zwolle          038-4527055         6        4        1
       Sakura               06-27253143         2        0        1
       shoganai judo Dronte 0321382462         24        9        4
       KJC Zelzate          0                   1        0        1
       Wachtebeke (belgie)  0                   1        0        1
       de Uitkomst          0223532991          2        2        1
       SV Kodokan           0614898756          0        4        1
       Judoschool Cees Veen 0620993595          1        0        1
       Si Tom van der Kolk  072-7676100        10        3        2
       Haagsma              0742424609         21        5        3
       Sjabbens             0625246138          1        0        1
       Van Haren Sport      0641727697          1        0        1
       Budofit              0355425213          0        1        1
       Body Plan Sport      036-5222418         3        0        1
       JC Tsukuri Veldwezel 0                   0        1        1
       NipponJudoAchterhoek 0657598337         10       10        2
       JV THAG              0636429511         18        5        3
       Rebelsport           0620915821         11        3        2
       Asahi                0621550098          0        1        1
       Rebel Nijkerk        0652050029          4        0        1
       JV Grootegast        0                   1        0        1
       Judo losser          0630052788          3        0        1
       Judo Academy Nijmege 06-22732305         1        0        1
       Team Coolen          0651171732          8        2        1
       westland Kodokan     0620138235          3        4        1
       SC Graafland         0651639739          1        0        1
       Senshu Emmerich eV   0                   3        1        1
       SV Berlin 2000       0                  15        5        2
       TB Weiden / GER      06661889710         0        1        1
       Judo Zuidland-Heenvl 0617757820          6        1        1
       Judo Dedemsvaart     0                   1        0        1
       H.A.B.C. Dun Hong    0                   2        0        1
       Frits van der Werff  0650228081          2        0        1
 Organisatie's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   2
       Judoschool DH        0649107451          7        2        1
       Makoto-Dokokaj       06-55861991         3        2        1
       Top Judo Utrecht     0621252751         35        8        5
       Aarts Sport Lisse    0651139409          1        1        1
       TopJudo Amsterdam    0207709687         22       13        4
       Bakkersports Schagen 06-23062899         6        1        1
       judo ver Ijsselmeer  0652633038          1        1        1
       Van De Kamp Sport    0638267729         17        5        3
       Geelhoed             0622964106          2        3        1
       JudoteamBijsterbosch 0655973643         11        8        2
 Tyd's verloop  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   3

 Blok  1  Weging =  8.00h  Aanvang =  9.00h  Einde = 10.47h  Aantaldeeln.= 144 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    31   j   07 t/m 06   30 tot 34     30     33     2  20   4   66        
   1     5   m   07 t/m 06   28 tot 32      7      9     2  20   4   18     84 
   2    35   j   07 t/m 06   42 tot 50      6     10     2  20   3   20        
   2    30   j   09 t/m 08   30 tot 34     11     17     2  20   4   34        
   2    31   J   07 t/m 06   30 tot 34     15     22     2  20   4   44     98 
   3    53   j   05 t/m 03   66 tot 99      5     10     3  20   3   30        
   3    49   j   05 t/m 03   60 tot 66      9     13     3  20   4   39     69 
   4    10   m   05 t/m 03   00 tot 36     10     15     3  20   4          45 
   5    15   m   05 t/m 03   48 tot 52     12     19     3  20   4          57 
   6    12   m   05 t/m 03   40 tot 44     16     27     3  20   4          81 
   7    46   j   05 t/m 03   55 tot 60     13     21     3  20   4          63 
   8    37   j   05 t/m 03   00 tot 34     10     15     3  20   4          45 
   9    17   m   05 t/m 03   52 tot 57      8     11     3  20   4          33 
  10    48   j   99 t/m 63   55 tot 66      7      9     4  20   4          36 

 Blok  2  Weging =  9.30h  Aanvang = 10.30h  Einde = 12.03h  Aantaldeeln.= 155 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    29   j   07 t/m 06   27 tot 30     11     17     2  20   4   34        
   1    33   j   09 t/m 08   34 tot 42      8     11     2  20   4   22        
   1     2   m   07 t/m 06   22 tot 28      3      3     2  20   3    6     62 
   2     4   m   09 t/m 08   28 tot 33      4      6     2  20   3   12        
   2    34   j   07 t/m 06   38 tot 42     20     35     2  20   4   70     82 
   3    11   m   05 t/m 03   36 tot 40      7      9     3  20   4   27        
   3    54   j   02 t/m 00   73 tot 81     12     19     3  20   4   57     84 
   4    52   j   99 t/m 63   66 tot 73     10     15     4  20   4          60 
   5    55   j   99 t/m 84   73 tot 81     12     19     4  20   4          76 
   6    56   j   99 t/m 84   81 tot 90      8     11     4  20   4   44        
   6    43   j   02 t/m 00   46 tot 50      4      6     3  20   3   18     62 
   7    18   m   02 t/m 00   52 tot 57     10     15     3  20   4   45        
   7    24   m   99 t/m 91   63 tot 70      6     10     4  20   3   40     85 
   8    19   m   99 t/m 91   52 tot 57      5     10     4  20   3   40        
   8    23   m   02 t/m 00   63 tot 70      9     13     3  20   4   39     79 
   9    22   m   99 t/m 91   57 tot 63      4      6     4  20   3   24        
   9    20   m   05 t/m 03   57 tot 63      8     11     3  20   4   33     57 
  10    21   m   02 t/m 00   57 tot 63      8     11     3  20   4   33        
  10    60   m   01 t/m 99   70 tot 99      3      3     3  20   3    9        
  10    14   m   02 t/m 00   44 tot 48      3      3     3  20   3    9     51 

 Blok  3  Weging = 11.40h  Aanvang = 12.45h  Einde = 14.21h  Aantaldeeln.= 165 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    36   j   07 t/m 06   50 tot 99      3      3     2  20   3    6        
   1    27   j   07 t/m 06   24 tot 27      4      6     2  20   3   12        
   1     7   m   07 t/m 06   36 tot 40      8     11     2  20   4   22        
   1     3   m   09 t/m 08   25 tot 28     11     17     2  20   4   34     74 
   2    28   j   09 t/m 08   27 tot 30      9     13     2  20   4   26        
   2     6   m   07 t/m 06   32 tot 36     13     21     2  20   4   42        
   2    25   j   09 t/m 08   00 tot 24      5     10     2  20   3   20     88 
   3    38   j   05 t/m 03   34 tot 38     17     29     3  20   4          87 
   4    50   j   02 t/m 00   60 tot 66     26     29     3  20   4          87 
   5    50   J   02 t/m 00   60 tot 66     13     18     3  20   4          54 
   6    51   j   02 t/m 00   66 tot 73     25     29     3  20   4          87 
   7    51   J   02 t/m 00   66 tot 73     12     16     3  20   4   48        
   7    40   j   02 t/m 00   38 tot 46      6     10     3  20   3   30     78 
   8    47   j   02 t/m 00   55 tot 60     13     21     3  20   4          63 
 Tyd's verloop  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   4
   9    13   m   05 t/m 03   44 tot 48     14     23     3  20   4          69 
  10    16   m   02 t/m 00   48 tot 52      6     10     3  20   3   30        
  10    57   j   99 t/m 84   90 tot 99      5     10     4  20   3   40     70 

 Blok  4  Weging = 13.30h  Aanvang = 14.30h  Einde = 16.32h  Aantaldeeln.= 175 
  Mat Poule J/M  Geb Klasse  Gew Klasse  Deeln. Wedstr. Wed/Hdg Pr  tyd -> tyd 
   1    32   J   07 t/m 06   34 tot 38     14     20     2  20   4   40        
   1     8   m   07 t/m 06   40 tot 44      4      6     2  20   3   12        
   1     1   m   09 t/m 08   00 tot 25      3      3     2  20   3    6        
   1    26   j   09 t/m 08   24 tot 27      7      9     2  20   4   18     76 
   2     9   m   07 t/m 06   44 tot 99      5     10     2  20   3   20        
   2    32   j   07 t/m 06   34 tot 38     28     31     2  20   4   62     82 
   3    39   j   05 t/m 03   38 tot 42     27     31     3  20   4          93 
   4    39   J   05 t/m 03   38 tot 42     13     18     3  20   4          54 
   5    42   j   05 t/m 03   46 tot 50     33     37     3  20   4         111 
   6    42   J   05 t/m 03   46 tot 50     16     24     3  20   4          72 
   7    41   j   05 t/m 03   42 tot 46     27     31     3  20   4          93 
   8    41   J   05 t/m 03   42 tot 46     13     18     3  20   4          54 
   9    45   j   02 t/m 00   50 tot 55     21     37     3  20   4         111 
  10    44   j   05 t/m 03   50 tot 55     20     35     3  20   4         105 
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   5

      Poule m  5 Mat 1  GewKl. -32Kg ('07/'06)  Weging  8.00h ( 7        )

      07 29 Danielle   Bijker               Judoschool Hensema   (4kyu)
      06 31 Anastasija Alennikava           westland Kodokan     (3kyu)
      06 31 Margje     Busstra              Judo Kings           (4kyu)
      06 31 Sinne      van Loenen           Sportschool Poelstra (4kyu)
      06 28 Minke      de Ruiter            Judo Kings           (3kyu)
      07 28 Ciska      Adema                Sportc.Akkermans     (3kyu)
      07 28 Pietsje    Kats                 Marco Oord           (4kyu)

      Poule j 31 Mat 1  GewKl. -34Kg ('07/'06)  Weging  8.00h (30        )

      07 33 Boyd       Teuben               Sportschool de Leeuw (4kyu)
      07 31 Lasse      Cnubben              Dijkmansport         (3kyu)
      06 32 Ferron     Veenstra             JES Dokkum           (4kyu)
      07 32 Viktor     Roenhorst            Haagsma              (5kyu)
      07 33 Yorben     Waal de              shoganai judo Dronte (4kyu)
      07 31 Mathijs    Hoogervorst          Rebelsport           (4kyu)
      07 33 Wouter     Miedema              si Steringa          (4kyu)
      06 31 Jayden     Vonk                 Sportc.Akkermans     (4kyu)
      07 32 Sander     Commandeur           shoganai judo Dronte (4kyu)
      07 31 Toni       Weigl                SV Berlin 2000       (4kyu)
      06 32 Sven       Neggers              Top Judo Utrecht     (4kyu)
      06 31 Jelmer     Eijzenga             Sportc.Akkermans     (5kyu)
      07 31 Rivaro     Busselaar            Si Tom van der Kolk  (4kyu)
      06 32 Ruben      Vos                  Team Veendam-Hoogez. (4kyu)
      07 33 Thijmen    Schotanus            Judo Dries Poelstra  (5kyu)

      07 30 Brian      Smid                 Judo Kings           (3kyu)
      06 32 Tesfahun   Boogerd              Judo Zuidland-Heenvl (4kyu)
      06 32 Jaidy      van der Horst        NipponJudoAchterhoek (3kyu)
      06 33 Rick       Deurloo              Haagsma              (3kyu)
      07 33 Max        Tillema              shoganai judo Dronte (3kyu)
      07 32 Gor        Vanian               Rebelsport           (5kyu)
      06 33 Karim      Hoogveld             Top Judo Utrecht     (4kyu)
      06 31 Omar       Rokic                Sportc.Akkermans     (1kyu)
      07 32 Erik       Pool                 TRJ Oost-Groningen   (3kyu)
      06 33 Daniel     Ebel                 SV Berlin 2000       (2kyu)
      07 30 Peter      Groen                JES Dokkum           (4kyu)
      07 31 Kay        Oppewal              Judo Zutphen         (5kyu)
      07 32 Joran      Polhuis              Si Tom van der Kolk  (4kyu)
      07 31 Leon       Bax                  Team Veendam-Hoogez. (4kyu)
      07 33 Ruerd      Adema                Judo Dries Poelstra  (4kyu)

      Poule j 30 Mat 2  GewKl. -34Kg ('09/'08)  Weging  8.00h (11        )

      08 32 Casper     Baas                 Si Tom van der Kolk  (4kyu)
      08 33 Teije      Kingma               Sportschool Poelstra (5kyu)
      09 30 Mathijs    Tabak                Rebelsport           (5kyu)
      08 33 Douwe      Lesscher             JV THAG              (4kyu)
      09 30 Storm      Fallaux              Haagsma              (5kyu)
      08 30 Geert      van der Veen         Judo Kings           (4kyu)
      08 33 Thomas     Boonstra             Sportschool Poelstra (5kyu)
      09 32 Mansur     Tscherheiko          SV Berlin 2000       (4kyu)
      09 31 Alex       Rollgeiser           Senshu Emmerich eV   (5kyu)
      08 31 Jayden     Kuipers              JV THAG              (4kyu)
      08 32 Thijn      Poepjes              FMT Sport            (5kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   6

      Poule j 35 Mat 2  GewKl. -50Kg ('07/'06)  Weging  8.00h ( 6        )

      06 46 Thierry    Drommel              JV THAG              (4kyu)
      06 45 Thomas     de Jong              Rebelsport           (4kyu)
      06 45 Bas        Bilzen van           Sakura               (3kyu)

      06 49 Rick       Heidema              js Wouter Meijer     (2kyu)
      06 44 Steyn      Oldenhof             Haagsma              (3kyu)
      06 48 Gijs       Franzel              Rebel Nijkerk        (3kyu)

      Poule j 49 Mat 3  GewKl. -66Kg ('05/'03)  Weging  8.00h ( 9        )

      03 61 Kevin      Swiers               Sportschool Poelstra (1kyu)
      04 62 Rick       Bessels              NipponJudoAchterhoek (3kyu)
      03 62 Rick       Scheurwater          shoganai judo Dronte (3kyu)
      03 62 Stijn      Zenderink            NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      03 65 Eli        Poppe                Geelhoed             (2kyu)
      03 63 Silvan     Bulthuis             Dijkmansport         (2kyu)
      03 65 Martijn    Meijer               j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
      03 60 Felix      Bongers              Sportc.Akkermans     (1kyu)
      03 63 Luuk       van Nieuwland        NipponJudoAchterhoek (1kyu)

      Poule j 53 Mat 3  GewKl. +66Kg ('05/'03)  Weging  8.00h ( 5        )

      03 67 Tim        Giesel               SV Berlin 2000       (1kyu)
      04 87 Caylan     Wering               TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      03 69 Myron      Wiehink              j.v.Zempo/J.I.Noord  (2kyu)
      03 75 Karsten    Lich                 j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
      04 69 Dave       Massop               NipponJudoAchterhoek (2kyu)

      Poule m 10 Mat 4  GewKl. -36Kg ('05/'03)  Weging  8.00h (10        )

      04 34 Ilse       Dijkstra             si Steringa          (1kyu)
      05 30 Anouk      Adema                Sportc.Akkermans     (3kyu)
      05 31 Naomi      Hartemink            shoganai judo Dronte (2kyu)
      05 32 Milou      Hendriks             Judo Kings           (2kyu)
      05 34 Rumaisa    Ifrasan              Marco Oord           (3kyu)
      05 35 Marinke    Rentmeester          Geelhoed             (1kyu)
      04 32 Arwen      Ruijsendaal          TopJudo Amsterdam    (3kyu)
      05 33 Zoe        Berg van den         shoganai judo Dronte (2kyu)
      04 35 Linda      Verhaart             SV Kodokan           (2kyu)
      04 32 Lois       Klein                Judovereniging Vos   (2kyu)

      Poule m 15 Mat 5  GewKl. -52Kg ('05/'03)  Weging  8.00h (12        )

      04 49 Bo         Steffers             Marco Oord           (3kyu)
      03 51 Amel       Eilander             Judo Zwolle          (1kyu)
      04 51 Cindy      Oost                 TRJ Oost-Groningen   (2kyu)
      03 48 Denischa   Hendriks             NipponJudoAchterhoek (3kyu)
      03 49 Paulien    Snijder              Team Veendam-Hoogez. (2kyu)
      03 50 Joyce      Grote Punt           Van De Kamp Sport    (1kyu)
      03 51 Amanda     Lich                 j.v.Zempo/J.I.Noord  (2kyu)
      04 50 Suzhan     Hulleman             JudoteamBijsterbosch (3kyu)
      04 49 Mika       Leijsner             TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      03 50 Kira       Essink               NipponJudoAchterhoek (3kyu)
      04 51 Daphne     de Jong              FMT Sport            (2kyu)
      04 51 Resa       Born van             shoganai judo Dronte (2kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   7

      Poule m 12 Mat 6  GewKl. -44Kg ('05/'03)  Weging  8.00h (16        )

      04 43 Amber      Musters              Asahi                (2kyu)
      05 42 Anahi      Moguella             Dijkmansport         (3kyu)
      05 41 Eva        Poppe                Geelhoed             (2kyu)
      04 43 Olga       ter Braake           Judoschool Hensema   (4kyu)
      05 41 Isabelle   Enklaar              NipponJudoAchterhoek (3kyu)
      04 41 IreneMarie ten Thije            Haagsma              (4kyu)
      03 41 Danique    ter Schuur           si Steringa          (2kyu)
      03 43 Berber     Ludema               Judo Kings           (2kyu)
      04 41 LiesAnna   de Wit               Sportschool de Leeuw (4kyu)
      05 41 Victoria   Moguella             Dijkmansport         (3kyu)
      02 37 Jonna      Groot Zevert         NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      04 41 Saloua     Benaali              TopJudo Amsterdam    (3kyu)
      03 43 Linda      Agterberg            Si Tom van der Kolk  (2kyu)
      03 43 Lisenka    Bomas                Sportschool Poelstra (1kyu)
      04 43 Femke      Hooijsma             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      04 41 Yanna Yu   Kleinhuis            Judo Kings           (1kyu)

      Poule j 46 Mat 7  GewKl. -60Kg ('05/'03)  Weging  8.00h (13        )

      03 57 Jasper     Kalter               Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      03 58 Moreno     Felida               Sportschool Poelstra (1kyu)
      03 57 Finn       Grevinga             Haagsma              (1kyu)
      04 59 Tycho      Massop               NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      04 57 Daan       Sikkema              Rebelsport           (2kyu)
      03 59 Bram       Pulskens             Team Coolen          (2kyu)
      04 59 Wouter     de Boer              Van De Kamp Sport    (2kyu)
      03 56 Noah       Jaspers Faijer       Judo Dedemsvaart     (1kyu)
      03 58 Justin     Veen van             Top Judo Utrecht     (3kyu)
      03 56 Kemen      Auteri               Haagsma              (1kyu)
      03 58 Willem     Vrieling             j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
      03 59 Alexander  Meissner             SV Berlin 2000       (1kyu)
      03 56 Boele      Heijenk              Judo Zutphen         (1kyu)

      Poule j 37 Mat 8  GewKl. -34Kg ('05/'03)  Weging  8.00h (10        )

      05 29 Fred       Schouwenaar          Aarts Sport Lisse    (3kyu)
      05 33 Jochum     Pasma                FMT Sport            (3kyu)
      05 32 Mark       Klokman              Judo Kings           (2kyu)
      04 32 Capu       Lamers               Judo Zutphen         (1kyu)
      05 33 Nathan     Tjin a Djie          Van De Kamp Sport    (4kyu)
      05 32 Taco       Veen van             Top Judo Utrecht     (2kyu)
      05 30 Quinten    van der Wijk         FMT Sport            (3kyu)
      05 31 Ruben      Walinga              Judoschool Hensema   (3kyu)
      04 32 Noah       Shukrula             TopJudo Amsterdam    (2kyu)
      05 30 Jaydan     Smits                Judo Kings           (4kyu)

      Poule m 17 Mat 9  GewKl. -57Kg ('05/'03)  Weging  8.00h ( 8        )

      03 54 Myrthe     Dijckhoff            Sportschool Poelstra (2kyu)
      03 54 Esm        Scherrenberg         Top Judo Utrecht     (3kyu)
      03 53 Renee      Eikelboom            Judo Zutphen         (1kyu)
      05 53 Sterre     Overdiep             si Steringa          (3kyu)
      05 54 Lieve      Vanderheijden        Dijkmansport         (3kyu)
      03 53 Annick     Baas                 Si Tom van der Kolk  (1kyu)
      03 53 Giolina    Kolff                TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      04 54 Jente      van Asch             si Steringa          (2kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   8

      Poule j 48 Mat10  GewKl. -66Kg ('99/'63)  Weging  8.00h ( 7        )

      87 65 Albert     Westerhof            JV Grootegast        (1Dan)
      99 64 Diego      Klamer               Si Tom van der Kolk  (1Dan)
      99 65 Sander     Luimstra             Judoschool Hensema   (1kyu)
      98 59 Luuk       Berends              JudoteamBijsterbosch (1Dan)
      99 65 Luc        ten Hoorn            j.v.Zempo/J.I.Noord  (1Dan)
      99 61 Matthijs   Woolderink           JV THAG              (1Dan)
      96 59 Rutger     Visser               si Steringa          (1kyu)

      Poule m  2 Mat 1  GewKl. -28Kg ('07/'06)  Weging  9.30h ( 3        )

      07 23 Liv        Schoonen             Makoto-Dokokaj       (4kyu)
      07 26 Sanne      Grave                TRJ Oost-Groningen   (3kyu)
      07 27 Anika      Edens                si Steringa          (5kyu)

      Poule j 29 Mat 1  GewKl. -30Kg ('07/'06)  Weging  9.30h (11        )

      07 27 Lars       Jelsma               JES Dokkum           (4kyu)
      06 29 Philipp    Vogel                SV Berlin 2000       (2kyu)
      07 29 Tymen      Huitema              Judo Dries Poelstra  (4kyu)
      06 29 Boaz       Elzinga              FMT Sport            (3kyu)
      07 29 Finn       van Rooijen          Judo Dries Poelstra  (4kyu)
      06 27 Sven       Ruzius               j.v.Zempo/J.I.Noord  (4kyu)
      06 29 Maxim      Sterzer              SV Berlin 2000       (2kyu)
      07 27 Matthijs   Vos                  Team Veendam-Hoogez. (4kyu)
      07 28 Merwin     Brouwer              si Steringa          (4kyu)
      07 28 Sander     de Vries             FMT Sport            (4kyu)
      07 28 Erik       Mulder               Judo Dries Poelstra  (4kyu)

      Poule j 33 Mat 1  GewKl. -42Kg ('09/'08)  Weging  9.30h ( 8        )

      08 40 Meimoena   Jalloh               Sportschool Poelstra (5kyu)
      08 38 Jurre      Steenge              J.V. Kodokan         (5kyu)
      08 39 Abe        Klein Bleumink       Judo Zutphen         (4kyu)
      08 36 Bauke Jelm Bergsma              JES Dokkum           (4kyu)
      09 34 Ral        van den Brink        Van Haren Sport      (5kyu)
      08 37 Ivan       Terpstra             Judo Kings           (4kyu)
      08 37 Colin      van Haeften          Haagsma              (4kyu)
      08 39 Alex       Jasperse             Judoschool DH        (4kyu)

      Poule m  4 Mat 2  GewKl. -33Kg ('09/'08)  Weging  9.30h ( 4        )

      08 31 Ramona     Hoekerswever         JV THAG              (5kyu)
      09 29 Roos       Tillema              shoganai judo Dronte (5kyu)
      08 29 Mirre      de Boer              JES Dokkum           (5kyu)
      08 31 Chantal    Krikke               si Steringa          (4kyu)

      Poule j 34 Mat 2  GewKl. -42Kg ('07/'06)  Weging  9.30h (20        )

      06 38 Bjarne     Lindeijer            Bakkersports Schagen (3kyu)
      06 41 Geert      Kleine               J.Vkoizumi           (5kyu)
      06 39 Kick       Nieman               Judo Topsport OG     (3kyu)
      07 38 Boris      Dijkstra             FMT Sport            (4kyu)
      07 38 Rens       Meijer               Judoschool DH        (4kyu)
      06 39 Thom       Bouwmeester          si Steringa          (3kyu)
      07 39 Mark       Vestraten            Sportschool Poelstra (5kyu)
      06 39 Vincent    Bos                  Van De Kamp Sport    (4kyu)
      06 39 Keano      Humbl                KJC Zelzate          (3kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina   9
      06 40 Mink       Greven               Top Judo Utrecht     (4kyu)

      06 39 Mikael     Scharff              Top Judo Utrecht     (3kyu)
      06 38 Leon       Boltendal            Dijkmansport         (3kyu)
      06 40 Cas        Bolijn               Team Coolen          (4kyu)
      06 39 Nikita     Michaelis            SV Berlin 2000       (2kyu)
      06 39 Timo       Steen                Judoteam IJsselmond  (3kyu)
      07 39 Max        Scholten             Bakkersports Schagen (5kyu)
      07 41 Jouke      Kingma               Sportschool Poelstra (5kyu)
      06 41 Kynan      Dobbelaer            Van De Kamp Sport    (4kyu)
      06 39 Bob        Tijhuis              Haagsma              (3kyu)
      06 39 Niels      Bartels              Judoschool DH        (5kyu)

      Poule m 11 Mat 3  GewKl. -40Kg ('05/'03)  Weging  9.30h ( 7        )

      05 37 Susan      Berghuis             Dijkmansport         (3kyu)
      04 37 Dane       Bolijn               Team Coolen          (3kyu)
      04 39 Melany     Rossen               Dijkmansport         (1kyu)
      03 37 Zahira     El Hamdaoui          JudoteamBijsterbosch (2kyu)
      04 37 Senna      van Munster          TopJudo Amsterdam    (3kyu)
      04 39 Layla      Marjane              Dijkmansport         (3kyu)
      03 39 Lindsey    Nijboer              Judo Topsport OG     (2kyu)

      Poule j 54 Mat 3  GewKl. -81Kg ('02/'00)  Weging  9.30h (12        )

      00 80 Joost      Daamen               Judoteam IJsselmond  (1Dan)
      01 76 Tsjuck     Kingma               Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      02 77 Martijn    Visser               TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      01 74 Roan       Otter                si Steringa          (1kyu)
      00 79 Ruben      Schoonbeek           Haagsma              (1kyu)
      00 78 Roy        Putter de            shoganai judo Dronte (1kyu)
      00 78 Bart       Spils                shoganai judo Dronte (1kyu)
      01 75 Finn       Veldman              JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      00 80 Manu       Schelvis             TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      00 77 Lars       Burg van den         Top Judo Utrecht     (1Dan)
      00 75 Petrik     Wesel van            Team Veendam-Hoogez. (1Dan)
      00 80 Luc        de Greef             Judo Zutphen         (1kyu)

      Poule j 52 Mat 4  GewKl. -73Kg ('99/'63)  Weging  9.30h (10        )

      99 72 Max        Heijden van der      Top Judo Utrecht     (1Dan)
      92 72 Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra (1Dan)
      91 72 Bruno      Culo                 Makoto-Dokokaj       (2Dan)
      99 72 Justin     van Heest            TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      63 67 Harry      Martens              shoganai judo Dronte (1Dan)
      98 71 Micheal    Smit                 de Uitkomst          (1Dan)
      99 70 Koen       Visser               Dijkmansport         (1kyu)
      98 68 Jan        van Bruggen          SC Graafland         (1kyu)
      98 72 Joost      Everts               Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      95 72 Jorrit     Kloetstra            GSBVde Mattekloppers (1kyu)

      Poule j 55 Mat 5  GewKl. -81Kg ('99/'84)  Weging  9.30h (12        )

      96 80 Igor       Geervliet            H.A.B.C. Dun Hong    (1Dan)
      90 74 Pierre     Eisfeld              SV Berlin 2000       (2Dan)
      96 74 Erik       Veldman              shoganai judo Dronte (1Dan)
      99 74 Job        Visser               Top Judo Utrecht     (1kyu)
      97 80 Teun       te Veluwe            Judo Zutphen         (1Dan)
      95 77 Willem     Wijbenga             JES Dokkum           (4kyu)
      89 79 Nigel      Lantveld             Rebel Nijkerk        (1Dan)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  10
      98 75 Reinder    Veldman              Dijkmansport         (1kyu)
      94 80 Jeroen     Rabe                 Judo Dries Poelstra  (1Dan)
      96 80 Joell      L'Istelle            H.A.B.C. Dun Hong    (1Dan)
      97 80 Timo       Weinberg             Rebelsport           (1Dan)
      97 80 Liam       Mulder               Geelhoed             (1kyu)

      Poule j 43 Mat 6  GewKl. -50Kg ('02/'00)  Weging  9.30h ( 4        )

      02 49 Niek       Venendaal            Judo losser          (2kyu)
      01 49 Jeffrey    Nijboer              Judo Topsport OG     (1kyu)
      02 47 Jos        Meliesie             Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      02 48 Johnathan  Gefferie             Top Judo Utrecht     (1kyu)

      Poule j 56 Mat 6  GewKl. -90Kg ('99/'84)  Weging  9.30h ( 8        )

      93 89 Reinier    de Vries             Sportschool Poelstra (1kyu)
      98 89 Hakob      Hakobjanijan         Judo Topsport OG     (1kyu)
      98 89 Arian      Hellvoigt            SV Berlin 2000       (1kyu)
      91 87 Kenny      Versompel            Wachtebeke (belgie)  (3Dan)
      02 87 Valentino  Massanga             Dijkmansport         (1kyu)
      93 83 Jelte      de Leeuw             Sportschool de Leeuw (2Dan)
      91 84 Robert     v.d. Wal             Sportschool Poelstra (3Dan)
      84 89 Danny      Kooistra             Van De Kamp Sport    (4kyu)

      Poule m 18 Mat 7  GewKl. -57Kg ('02/'00)  Weging  9.30h (10        )

      00 55 Melissa    Smit                 de Uitkomst          (1kyu)
      02 54 Cathaleeya van Keulen           TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      02 54 Larissa    de Visser            Van De Kamp Sport    (1kyu)
      01 55 Savannah   Luttje               TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      02 53 Lois       dikkenboer Den       westland Kodokan     (1kyu)
      00 55 Rosanne    Smit                 de Uitkomst          (1kyu)
      01 56 Emma       De Wal               Dijkmansport         (1kyu)
      02 56 Esmee      Vos                  TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      02 55 Amber      Bolte                SV Kodokan           (1kyu)
      02 53 Floor      Daamen               Judoteam IJsselmond  (1kyu)

      Poule m 24 Mat 7  GewKl. -70Kg ('99/'91)  Weging  9.30h ( 6        )

      98 69 Vere       van Stratum          Rebelsport           (1Dan)
      96 69 Anne       Kerkhoven            Judo Zutphen         (1Dan)
      98 69 Manisha    Kalidien             Van De Kamp Sport    (1kyu)

      99 68 Larissa    Bultena              Team Veendam-Hoogez. (1Dan)
      99 66 Alie       Weewer               Sportc.Akkermans     (1kyu)
      99 68 Annemijn   Salomons             NipponJudoAchterhoek (1kyu)

      Poule m 19 Mat 8  GewKl. -57Kg ('99/'91)  Weging  9.30h ( 5        )

      96 56 Anouk      Mertens              Dijkmansport         (1kyu)
      97 56 Silke      Kloetstra            Sportschool Poelstra (1kyu)
      92 56 Julia      van der Molen        Sportschool Poelstra (1Dan)
      93 56 Kimberly   Smit                 Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      91 56 Angela     Gdecke               Top Judo Utrecht     (2Dan)

      Poule m 23 Mat 8  GewKl. -70Kg ('02/'00)  Weging  9.30h ( 9        )

      00 64 Lisa       Hellvoigt            SV Berlin 2000       (1kyu)
      02 66 DEmi       Adelij               Sportc.Akkermans     (1kyu)
      01 65 Mireille   Nijhof               Haagsma              (1kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  11
      02 65 Katja      Kuznetsova           NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      02 67 Josefien   Poos                 Top Judo Utrecht     (3kyu)
      03 64 Cheyenne   van der Sluis        Dijkmansport         (1kyu)
      02 65 Renske     Uijthof              Haagsma              (1kyu)
      02 64 Annelie    Bultena              Team Veendam-Hoogez. (2kyu)
      01 67 Xanne      meijbeek Van         westland Kodokan     (1kyu)

      Poule m 20 Mat 9  GewKl. -63Kg ('05/'03)  Weging  9.30h ( 8        )

      05 58 Naomi      Nijkamp              Dijkmansport         (3kyu)
      03 61 Merel      van de Kamp          Van De Kamp Sport    (1kyu)
      03 60 Moos       van Dijk             Judo Zutphen         (1kyu)
      03 60 Talitha    Korput van de        Top Judo Utrecht     (1kyu)
      04 60 Dilara     Sahin                JudoteamBijsterbosch (2kyu)
      03 62 Annemarie  de Bruin             Judo Kings           (3kyu)
      04 58 Agnes      Elzinga              FMT Sport            (2kyu)
      03 58 Jill       dikkenboer Den       westland Kodokan     (1kyu)

      Poule m 22 Mat 9  GewKl. -63Kg ('99/'91)  Weging  9.30h ( 4        )

      93 58 Amy        Smit                 Team Veendam-Hoogez. (6kyu)
      98 58 Nohng Nung Slof                 TopJudo Amsterdam    (1Dan)
      99 60 Ilsa       Beeftink             NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      99 60 Kelly      van den Bosch        NipponJudoAchterhoek (1kyu)

      Poule m 14 Mat10  GewKl. -48Kg ('02/'00)  Weging  9.30h ( 3        )

      02 45 Elin       Henninger            JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      01 45 Lisa       van der Meijden      JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      01 46 Lisa       Zhang                Dijkmansport         (1kyu)

      Poule m 21 Mat10  GewKl. -63Kg ('02/'00)  Weging  9.30h ( 8        )

      02 62 Sterre     Spikman              Judo Zwolle          (2kyu)
      02 59 Lisanne    Stom                 TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      01 58 Marijke    van Dorst            TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      02 60 Theresa    Lutter               TB Weiden / GER      (1kyu)
      01 60 Bente      Egeter               JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      00 62 Sofie      van Dorst            TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      00 60 Inge       Bos                  Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      02 62 Jet        van Geijtenbeek      Budofit              (1kyu)

      Poule m 60 Mat10  GewKl. +70Kg ('01/'99)  Weging  9.30h ( 3        )

      01 80 Lisa       Schouten             Judoschool DH        (1kyu)
      99 79 Sanne      Ninteman             j.v.Zempo/J.I.Noord  (1Dan)
      99 78 Suze       Assendelft           NipponJudoAchterhoek (1kyu)

      Poule m  3 Mat 1  GewKl. -28Kg ('09/'08)  Weging 11.40h (11        )

      09 27 Inaya      Verharen             J.V. Kodokan         (5kyu)
      09 27 Maylin     van Engelen          JV THAG              (5kyu)
      08 25 Maartje    Velstra              FMT Sport            (4kyu)
      08 25 Robin      Wernsen              Rebelsport           (4kyu)
      08 25 Kyara      Vonk                 Sportc.Akkermans     (5kyu)
      09 26 Elske      van der Veen         Judo Kings           (5kyu)
      08 26 Jaslene    Van Riel             Dijkmansport         (4kyu)
      08 26 Lieke      Elzinga              FMT Sport            (5kyu)
      08 25 Nolle      Louala               JES Dokkum           (4kyu)
      08 27 Vanessa    Heinrich             SV Berlin 2000       (5kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  12
      09 26 Nadja      Rokic                Sportc.Akkermans     (5kyu)

      Poule m  7 Mat 1  GewKl. -40Kg ('07/'06)  Weging 11.40h ( 8        )

      07 37 Amara      Buwalda              Sportschool Poelstra (5kyu)
      06 38 Joyce      Florusse             SV Kodokan           (3kyu)
      07 36 Iris       Merkus               FMT Sport            (5kyu)
      07 37 Xanne      Lijf van             Top Judo Utrecht     (5kyu)
      06 37 Suus       Riddering            Dijkmansport         (3kyu)
      06 36 Lupita     Adema                Sportc.Akkermans     (3kyu)
      06 39 Loona-Soph Mundt                SV Berlin 2000       (3kyu)
      06 37 Nina       Karimzadeh           Senshu Emmerich eV   (5kyu)

      Poule j 27 Mat 1  GewKl. -27Kg ('07/'06)  Weging 11.40h ( 4        )

      07 26 Tim        Roesthuis            JV THAG              (4kyu)
      07 24 Milan      Huijser              Rebelsport           (4kyu)
      06 26 Thorgal    Sangiao Schreuders   Team Coolen          (3kyu)
      07 26 Milan      Grave                TRJ Oost-Groningen   (3kyu)

      Poule j 36 Mat 1  GewKl. +50Kg ('07/'06)  Weging 11.40h ( 3        )

      06 51 Sven       Michaelis            SV Berlin 2000       (2kyu)
      07 52 Dwayne     Korevaar             Rebelsport           (3kyu)
      07 52 Ashley     Scheurwater          shoganai judo Dronte (4kyu)

      Poule m  6 Mat 2  GewKl. -36Kg ('07/'06)  Weging 11.40h (13        )

      06 32 Fleur      Sinnema              Si Tom van der Kolk  (3kyu)
      07 35 Anna       Visser               Judo Zwolle          (4kyu)
      08 35 Linn       Koster               TRJ Oost-Groningen   (4kyu)
      07 32 Willemijn  Schouwenaar          Aarts Sport Lisse    (4kyu)
      07 33 Sanne      Tadema               Makoto-Dokokaj       (4kyu)
      07 35 Lois       Bandstra             shoganai judo Dronte (5kyu)
      07 35 Noa        Opstal               shoganai judo Dronte (4kyu)
      07 32 Noa        Roesthuis            JV THAG              (4kyu)
      07 35 Mila       Boelsma              si Steringa          (4kyu)
      06 32 Heleen     Pool                 TRJ Oost-Groningen   (3kyu)
      07 33 Faye       Spinder              Marco Oord           (4kyu)
      07 33 Sanne      Hartman              JV Koka              (4kyu)
      07 34 Kenza      Bidaoui              JC Tsukuri Veldwezel (2kyu)

      Poule j 25 Mat 2  GewKl. -24Kg ('09/'08)  Weging 11.40h ( 5        )

      09 22 Olaf       v.d. Heide           Sportschool Poelstra (6kyu)
      09 20 Ferron     Poelstra             Sportschool Poelstra (5kyu)
      09 22 Loki       Sangiao Schreuders   Team Coolen          (5kyu)
      08 23 Chris      Korver               Judoschool DH        (4kyu)
      08 21 John       Kuiper               si Steringa          (5kyu)

      Poule j 28 Mat 2  GewKl. -30Kg ('09/'08)  Weging 11.40h ( 9        )

      08 29 Malik      Tscherheiko          SV Berlin 2000       (5kyu)
      08 29 Derrik     Oosting              shoganai judo Dronte (4kyu)
      08 29 Leon       Vogelaar             Haagsma              (5kyu)
      08 28 Kyan       von Franquemont      Si Tom van der Kolk  (4kyu)
      08 27 Pieter     Tol                  Bakkersports Schagen (5kyu)
      09 28 Benyam     Bossack              Sportschool Poelstra (5kyu)
      09 28 Ties       van Woensel          Team Coolen          (5kyu)
      08 28 Zakaria    Krari                Sjabbens             (5kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  13
      08 29 Jacco      de Lange             Judoteam IJsselmond  (5kyu)

      Poule j 38 Mat 3  GewKl. -38Kg ('05/'03)  Weging 11.40h (17        )

      04 37 Matyas     Tinkoczij            JudoteamBijsterbosch (3kyu)
      05 37 Hidde      Zwart                Judo Dries Poelstra  (4kyu)
      03 37 Maurice    Laan van der         Team Veendam-Hoogez. (2kyu)
      03 37 Jayden     Siewe                shoganai judo Dronte (2kyu)
      05 37 Alec       Stoelinga            Rebelsport           (?   )
      05 37 Ivar       Schultz              Makoto-Dokokaj       (2kyu)
      03 36 Nico       Staal                TopJudo Amsterdam    (2kyu)
      05 35 Tristan    Vreeling             Si Tom van der Kolk  (2kyu)

      03 37 Carel      Schothorst van       Top Judo Utrecht     (2kyu)
      05 35 Olivier    Pol                  JudoteamBijsterbosch (5kyu)
      05 37 Jesse      Ter Bekke            Judo losser          (3kyu)
      05 35 Luca       Jasper               FMT Sport            (3kyu)
      04 37 Kjell      van der Es           Body Plan Sport      (4kyu)
      05 35 Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra (2kyu)
      05 36 Dweezil    Schoonen             Makoto-Dokokaj       (3kyu)
      03 35 Rian       Meijers              Haagsma              (1kyu)
      05 37 Tom        Akker                Judovereniging Vos   (3kyu)

      Poule j 50 Mat 4  GewKl. -66Kg ('02/'00)  Weging 11.40h (26        )

      01 65 Abe        Root                 shoganai judo Dronte (2kyu)
      02 65 Djemen     Hogerman             Dijkmansport         (1kyu)
      01 62 Niels      Klokman              si Steringa          (1kyu)
      01 61 Sten       van Maanen           Haagsma              (1kyu)
      01 65 Danil      Bos                  Van De Kamp Sport    (1kyu)
      01 61 Kilian     Voges                Judo Zwolle          (1kyu)
      02 65 Marcel     Luimstra             Judoschool Hensema   (1kyu)
      02 64 Rohan      Kalidien             Van De Kamp Sport    (2kyu)
      00 62 Robin      Broenink             JV THAG              (1kyu)
      02 61 Mika       Spoelstra            TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      01 65 Ruben      Rossem van           Top Judo Utrecht     (1kyu)
      00 64 Jordi      Tongeren van         Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      02 63 Sem        Kroeger              Sportc.Akkermans     (1kyu)

      02 64 Mike       Oost                 TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      00 65 Kelvin     Klock                JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      02 62 Selmer     van der Heide        si Steringa          (1kyu)
      01 61 Dries      Wiersma              Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      01 64 Leandro    Silva Queiros        Van De Kamp Sport    (1kyu)
      01 61 Max        Rudiger              JV THAG              (1kyu)
      01 62 Jip        Christenhusz         Judo Zutphen         (1kyu)
      00 63 Dimitri    Boer                 Judovereniging Vos   (1kyu)
      01 62 Thomas     Kalsbeek             Sportschool Poelstra (1kyu)
      00 61 Jordi      Meijer               TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      00 65 Twan       Kleinbussink         Judoteam IJsselmond  (1Dan)
      01 64 Thom       Hensens              Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      00 64 Jenz       Bottema              Judoschool Hensema   (1kyu)

      Poule j 51 Mat 6  GewKl. -73Kg ('02/'00)  Weging 11.40h (25        )

      00 72 Andrej     Tsulkov              westland Kodokan     (1kyu)
      01 72 Pepijn     de Cloe              JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      00 67 Owen       Dorlandt             TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      00 72 Sander     Looij                Top Judo Utrecht     (1kyu)
      00 69 Richard    Janeo                Judo Zwolle          (1kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  14
      01 71 Chris      Scheurwater          shoganai judo Dronte (2kyu)
      01 70 Goos       Stam                 Top Judo Utrecht     (?   )
      00 69 Ritchell   Konter               JV THAG              (1Dan)
      01 71 Rik        Fissering            Judo Topsport OG     (1kyu)
      02 71 Thomas     Kingma               si Steringa          (1kyu)
      00 68 Thomas     Somsen               Haagsma              (1kyu)
      00 69 Jelmer     Toorn van den        shoganai judo Dronte (1kyu)

      01 71 Wadiah     Kdimati              Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      02 69 Jhon-Deivy de Waard             JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      01 70 Redmer     Nicolai              si Steringa          (1kyu)
      01 67 Lean       Courant              Haagsma              (1kyu)
      01 68 Edison     Kukaj                Top Judo Utrecht     (1kyu)
      00 70 Jelle      Krist                Judo Zwolle          (1kyu)
      02 72 Axel       Heeren               Judo Topsport OG     (1kyu)
      00 70 Jan willem Loer                 j.v.Zempo/J.I.Noord  (1Dan)
      01 72 Thom       Rozier               Dijkmansport         (2kyu)
      02 67 Daniel     Hoen                 Sportschool de Leeuw (2kyu)
      00 69 Aron       Kesteren van         Top Judo Utrecht     (1kyu)
      00 67 Jasper     Zeevaarder           Judo Zwolle          (1kyu)
      01 72 Seun       Steenken             shoganai judo Dronte (1kyu)

      Poule j 40 Mat 7  GewKl. -46Kg ('02/'00)  Weging 11.40h ( 6        )

      02 44 Huub       Van Kammen           Dijkmansport         (1kyu)
      02 44 Jasper     Schoonbeek           Haagsma              (1kyu)
      02 43 Hugo       Moritz               Top Judo Utrecht     (3kyu)

      02 40 Carsten    Meester              Rebelsport           (1kyu)
      02 45 Gerben     ten Have             NipponJudoAchterhoek (1kyu)
      02 43 Nathan     Klokman              si Steringa          (1kyu)

      Poule j 47 Mat 8  GewKl. -60Kg ('02/'00)  Weging 11.40h (13        )

      01 58 Dian Bo    Blokland             Top Judo Utrecht     (1kyu)
      00 56 Kelte      Van der Veen         Dijkmansport         (1kyu)
      02 59 Deanio     Dobbelaer            Van De Kamp Sport    (1kyu)
      02 59 Hessel     Nicolai              si Steringa          (1kyu)
      01 58 Louengelo  Pinedo               TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      01 58 William    Grolleman            Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      01 59 Jesse      Timmer               Si Tom van der Kolk  (1kyu)
      01 59 Marciano   Vrolijk              Judo Academy Nijmege (1kyu)
      00 59 Wouter     Sijsma               si Steringa          (1kyu)
      01 58 Kaesey     Milton               shoganai judo Dronte (1kyu)
      01 58 Luuk       Nieboer              Top Judo Utrecht     (1kyu)
      00 59 Huub       Raspe                Team Veendam-Hoogez. (1Dan)
      01 59 Marthijn   Girbes               Judoteam IJsselmond  (1kyu)

      Poule m 13 Mat 9  GewKl. -48Kg ('05/'03)  Weging 11.40h (14        )

      04 47 Joyce      de Vries             Judo Topsport OG     (2kyu)
      03 47 Eva        v.d. Kooi            Sportschool Poelstra (2kyu)
      05 44 Isa        Vervat               si Steringa          (5kyu)
      04 46 Nancy      Bastien              Judoschool Hensema   (5kyu)
      05 47 Ise        Meckes               JudoClub Grou        (3kyu)
      05 46 Anna Fleur Visser               Sportschool Poelstra (3kyu)
      04 44 Janniek    Pool                 TRJ Oost-Groningen   (2kyu)
      03 47 Kim        Dijksterhuis         Judo Topsport OG     (2kyu)
      04 45 Isabel     Hekhuis              JudoteamBijsterbosch (2kyu)
      03 45 Fleur      Boonstra             si Steringa          (1kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  15
      05 45 Sarah      Driel van            Team Veendam-Hoogez. (3kyu)
      03 47 Roxanne    van Ruiten           Geelhoed             (2kyu)
      03 47 Manon      Poelsma              Sportschool Poelstra (2kyu)
      04 46 Rixt       Geertsma             Judo Kings           (2kyu)

      Poule m 16 Mat10  GewKl. -52Kg ('02/'00)  Weging 11.40h ( 6        )

      02 50 Iris       Klock                JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      02 48 Ellis      Lubbers              J.Vkoizumi           (1kyu)
      01 51 Isa        Heideveld            Judo Topsport OG     (1kyu)

      02 48 Marije     Westra               Dijkmansport         (2kyu)
      02 49 Demi       Putman               Judo Zutphen         (1kyu)
      02 51 Joia       Hiemstra             shoganai judo Dronte (1kyu)

      Poule j 57 Mat10  GewKl. +90Kg ('99/'84)  Weging 11.40h ( 5        )

      98 95 Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra (1kyu)
      92 98 Robin      Bonnes               JV THAG              (1Dan)
      93 98 Gert       Rabe                 SV Berlin 2000       (1Dan)
      85 98 Erik       Schimmel             Judovereniging Vos   (1kyu)
      92 98 Thijs      van Huigenbos        Rebel Nijkerk        (1Dan)

      Poule m  1 Mat 1  GewKl. -25Kg ('09/'08)  Weging 13.30h ( 3        )

      08 22 Nynke      de Vries             FMT Sport            (5kyu)
      09 21 Nikki      Adema                Sportc.Akkermans     (5kyu)
      09 20 Marit      Bolte                SV Kodokan           (?   )

      Poule m  8 Mat 1  GewKl. -44Kg ('07/'06)  Weging 13.30h ( 4        )

      06 42 Lotte      Duursma              jv Sakaee            (5kyu)
      06 40 Anouk      Seinen               J.Vkoizumi           (5kyu)
      07 43 Karina     Mauer                SV Berlin 2000       (3kyu)
      06 42 Samantha   de Visser            Van De Kamp Sport    (2kyu)

      Poule j 26 Mat 1  GewKl. -27Kg ('09/'08)  Weging 13.30h ( 7        )

      08 26 Riemer-Jel Buwalda              Sportschool Poelstra (5kyu)
      09 25 Artom      Solovej              Senshu Emmerich eV   (5kyu)
      09 25 Carsten    Bongaerts            shoganai judo Dronte (5kyu)
      08 26 Daan       Boojj                Dijkmansport         (3kyu)
      08 26 Jayden     Tijdeman             Judoschool DH        (4kyu)
      08 24 Douwe      Rillmann             JV THAG              (5kyu)
      09 26 Alex       Edens                si Steringa          (6kyu)

      Poule m  9 Mat 2  GewKl. +44Kg ('07/'06)  Weging 13.30h ( 5        )

      06 49 Denise     van der Plaat        J.Vkoizumi           (5kyu)
      06 45 Chantal    Weerman              Judo Zwolle          (3kyu)
      06 44 Lotte      Mettinkhof           Haagsma              (4kyu)
      06 44 Dal        Lammertink           Haagsma              (4kyu)
      07 46 Fleur      Beek van             shoganai judo Dronte (5kyu)

      Poule j 32 Mat 2  GewKl. -38Kg ('07/'06)  Weging 13.30h (28        )

      06 36 Tobias     Scheepers            Van De Kamp Sport    (2kyu)
      06 36 Thijmen    van der Bom          Judo Zuidland-Heenvl (4kyu)
      06 36 Alex       Smit                 Rebel Nijkerk        (3kyu)
      07 35 Laurens    Weseman              Haagsma              (3kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  16
      07 35 Joel       Firing               westland Kodokan     (3kyu)
      06 37 Jarno Shih Bronsvoord           JV THAG              (3kyu)
      07 35 Yos        eijersen van Buurene Judo Dries Poelstra  (5kyu)
      07 35 Bj         Schippers            Judoschool DH        (4kyu)
      06 37 Justin     Booij                Dijkmansport         (3kyu)
      06 36 Redmer     Duiker               si Steringa          (2kyu)
      07 34 Roy        de Jong              Sportc.Akkermans     (4kyu)
      06 37 Kimi       Schipper             Senshu Emmerich eV   (5kyu)
      06 37 Sven       Moojen               FMT Sport            (4kyu)
      06 35 Jur        Pulskens             Team Coolen          (4kyu)

      06 36 Owyn       Siewe                shoganai judo Dronte (3kyu)
      06 34 Vincent    Looijenga            JudoteamBijsterbosch (3kyu)
      06 35 Wilco      Wijbenga             JES Dokkum           (4kyu)
      06 35 Nick       Brugge ter           Team Veendam-Hoogez. (4kyu)
      06 34 Quinn      Mulder               Judoschool DH        (4kyu)
      07 34 Tijs       Kubbenga             Dijkmansport         (5kyu)
      07 34 Luuk       Mannebeek            Judo losser          (4kyu)
      07 34 Kelvin     de Roo               Van De Kamp Sport    (4kyu)
      07 35 Nick       Bruijnzeel           Judo Zuidland-Heenvl (4kyu)
      07 34 Jorn       Baalmans             si Steringa          (4kyu)
      07 35 Tymen      Bootsma              Sportc.Akkermans     (5kyu)
      07 34 Sem        Prak                 j.v.Zempo/J.I.Noord  (5kyu)
      06 35 Kian       Babol                Rebelsport           (3kyu)
      06 35 Marc       Veenstra             Judo Kings           (4kyu)

      Poule j 39 Mat 3  GewKl. -42Kg ('05/'03)  Weging 13.30h (27        )

      05 41 Melvin     Struijk              j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
      03 40 Ruben      De Wal               Dijkmansport         (2kyu)
      05 38 Sam        Sprenger             si Steringa          (2kyu)
      05 38 Wesley     Smid                 Judo Kings           (3kyu)
      05 39 Jonas      Dijk van             Top Judo Utrecht     (2kyu)
      05 41 Ralph      Kremer               Team Veendam-Hoogez. (3kyu)
      05 38 Ralph      Steijn               shoganai judo Dronte (3kyu)
      04 41 Viktor     Ligthart             Frits van der Werff  (3kyu)
      05 41 Dylan      van der Plaat        J.Vkoizumi           (5kyu)
      05 38 Johan      Brandsma             Sportschool de Leeuw (4kyu)
      04 39 Jasper     Haarbrink            Top Judo Utrecht     (2kyu)
      03 38 Hidde      van der Heide        Judo Kings           (3kyu)
      04 41 Delano     Hulshof              Sakura               (2kyu)

      04 40 Wout       ten Hoorn            j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
      03 38 Julian     Boijenga             Dijkmansport         (2kyu)
      04 39 Sjors      Wezelman             Bakkersports Schagen (3kyu)
      04 40 Geale      Meindertsma          Judo Kings           (3kyu)
      05 39 Ricardo    Heus de              Top Judo Utrecht     (3kyu)
      05 39 Jort       Dijckhoff            Sportschool Poelstra (3kyu)
      04 41 Milan      de Klein             Judo Topsport OG     (2kyu)
      05 41 Brian      Clara                Si Tom van der Kolk  (2kyu)
      03 39 Max        Stikkelorum          Judoschool Cees Veen (1kyu)
      05 40 Tim        Stuurman             si Steringa          (3kyu)
      05 39 Quinten    van der Veen         Judo Kings           (2kyu)
      05 39 Lars       Feekes               Top Judo Utrecht     (3kyu)
      04 39 Twan       Cremer               Haagsma              (1kyu)
      05 39 Roan       Vries de             shoganai judo Dronte (3kyu)

      Poule j 42 Mat 5  GewKl. -50Kg ('05/'03)  Weging 13.30h (33        )

      03 46 Robin      Boogerd              Judo Zuidland-Heenvl (3kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  17
      05 48 Mattias    Wessels              Body Plan Sport      (4kyu)
      04 47 Rav        Grevinga             Haagsma              (2kyu)
      03 49 Sil        Wijnsma              Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      04 48 Job        de Witte             JV THAG              (2kyu)
      04 46 Finn       Raterink             shoganai judo Dronte (3kyu)
      03 47 Tiemo      Karssen              TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      03 48 Aron       Varwijk              Top Judo Utrecht     (2kyu)

      04 49 Rutger Jan van Marrum           Sportschool Poelstra (2kyu)
      05 46 Kaloyan    Christov             TRJ Oost-Groningen   (5kyu)
      03 47 Dave       Haagsma              Haagsma              (1kyu)
      04 47 Tom        Paase                Si Tom van der Kolk  (2kyu)
      03 47 Liam       Law                  Judo Zwolle          (4kyu)
      03 46 Tom        van Rijn             Van De Kamp Sport    (2kyu)
      05 48 Senna      van Haren            Judoschool Hensema   (4kyu)
      03 47 Freek      Hendriks             Top Judo Utrecht     (2kyu)

      04 46 Vince      Cornellisse          Bakkersports Schagen (3kyu)
      05 47 Tijmen     Kruijswijk           Judo Zuidland-Heenvl (4kyu)
      04 47 Storm      van Rooijen          Judo Dries Poelstra  (3kyu)
      04 46 Jaylani    Akudaman             Team Veendam-Hoogez. (2kyu)
      03 49 Jay        Mossel               Judoteam IJsselmond  (2kyu)
      04 48 Sieger     v.d. Wal             Sportschool Poelstra (3kyu)
      05 49 Narek      Hakobjanijan         Judo Topsport OG     (4kyu)
      04 47 Pepijn     Horvers              TopJudo Amsterdam    (2kyu)
      04 47 Mark       Schuttelaars         Top Judo Utrecht     (3kyu)

      04 49 Giel       Dol                  Sportschool Poelstra (2kyu)
      03 49 Tobias     Wessels              Body Plan Sport      (4kyu)
      04 46 Gijs       Heering              Haagsma              (2kyu)
      04 48 Thijmen    Brust                j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
      04 48 Dennis     Dijkstra             JV THAG              (2kyu)
      03 47 Julian     Persaud              Van De Kamp Sport    (2kyu)
      05 46 Bryan      van Zijtveld         Judo Zutphen         (1kyu)
      03 48 Philip     Veen van             Top Judo Utrecht     (1kyu)

      Poule j 41 Mat 7  GewKl. -46Kg ('05/'03)  Weging 13.30h (27        )

      05 43 Nigel      Groot                de Uitkomst          (2kyu)
      04 45 Rienk      Veenstra             Sportschool Poelstra (2kyu)
      05 43 Pepijn     Braam                judo ver Ijsselmeer  (4kyu)
      04 45 Sem        Walinga              Judoschool Hensema   (2kyu)
      05 42 Lieuwe Dur Bergsma              JES Dokkum           (4kyu)
      05 45 Alex       Rijff                Team Veendam-Hoogez. (3kyu)
      05 44 Mick       Koster               TRJ Oost-Groningen   (3kyu)
      04 42 Jur        Melten               Si Tom van der Kolk  (3kyu)
      04 45 Tjeerd     Pasma                FMT Sport            (2kyu)
      04 43 Troy       van der Veen         Judo Kings           (1kyu)
      03 43 Ronald     Essen van            Top Judo Utrecht     (4kyu)
      03 44 Dylan      Frisart              Judo Zutphen         (1kyu)
      04 44 Moos       Wijnsma              Judoteam IJsselmond  (3kyu)

      04 45 Dean       dikkenboer Den       westland Kodokan     (2kyu)
      05 43 Sven       Bredewolt            JudoteamBijsterbosch (2kyu)
      03 45 Sjoerd     Kraan                Top Judo Utrecht     (2kyu)
      03 45 Mink       Willemsen            Judo Zutphen         (1kyu)
      04 43 Nick       Wentink              NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      04 44 Thijs      Hensens              Team Veendam-Hoogez. (2kyu)
      04 43 Vigo       van den Oetelaar     Team Coolen          (2kyu)
      05 42 Jens       Jagt                 j.v.Zempo/J.I.Noord  (3kyu)
 Poule's  :  Friese Masters	       22-04-2017     Pagina  18
      04 43 Marijn     Siebert              JV THAG              (2kyu)
      05 45 Nils       Baalans              si Steringa          (2kyu)
      05 42 Leco       Terpstra             Judo Kings           (3kyu)
      04 43 Bastiaan   De Graaf             Frits van der Werff  (3kyu)
      03 45 Jordi      Stom                 TopJudo Amsterdam    (2kyu)
      04 45 Fernando   van Schie            Van De Kamp Sport    (2kyu)

      Poule j 45 Mat 9  GewKl. -55Kg ('02/'00)  Weging 13.30h (21        )

      02 53 Jos        ten Hoorn            j.v.Zempo/J.I.Noord  (1kyu)
      02 51 Lars       Bovendeerdt          Dijkmansport         (1kyu)
      00 52 Emiel      Jaring               TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      02 54 Lars       van Oostrum          Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      02 52 GertJan    Kuindersma           shoganai judo Dronte (2kyu)
      01 52 Jaimy      Stevens              Top Judo Utrecht     (2kyu)
      01 51 Sharif     Marjane              Dijkmansport         (1kyu)
      02 53 Teake      Brouwer              Sportschool de Leeuw (3kyu)
      00 51 Iwan       Bekedam              TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      02 52 Sven       Willigenburg         Van De Kamp Sport    (1kyu)

      01 52 Cedric     Grootenboer          Van De Kamp Sport    (1kyu)
      02 52 Kay        Nuij                 Judo Zuidland-Heenvl (2kyu)
      01 54 Maximus    Chicoma              TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      02 51 Jur        Deurloo              si Steringa          (1kyu)
      01 54 Sander     Hoogeveen            Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      02 54 Gotz       Baldur Mackel        TRJ Oost-Groningen   (1kyu)
      01 54 Owen       Wiehink              j.v.Zempo/J.I.Noord  (1kyu)
      01 53 Mathijs    Van den Ende         Dijkmansport         (1kyu)
      02 54 Jesse      Wolfs                TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      02 50 Luuc       Heering              Haagsma              (1kyu)
      01 53 Francisco  Steen van der        shoganai judo Dronte (1kyu)

      Poule j 44 Mat10  GewKl. -55Kg ('05/'03)  Weging 13.30h (20        )

      03 51 Jerre      Smeets               NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      03 50 Arnejan    Lagemaat             JudoteamBijsterbosch (2kyu)
      05 51 Folkert    Gaastra              Sportc.Akkermans     (2kyu)
      04 50 Lex        Heins                TopJudo Amsterdam    (3kyu)
      03 54 Lou        Holterman            Judoteam IJsselmond  (1kyu)
      03 53 Daaf       Greven               Top Judo Utrecht     (2kyu)
      04 53 Mathijs    Pietersma            Sportschool Poelstra (2kyu)
      04 52 Colin      Dittmar              shoganai judo Dronte (?   )
      04 52 Olivier    Steens               TopJudo Amsterdam    (3kyu)
      03 51 Tom        van der Velde        j.v.Zempo/J.I.Noord  (2kyu)

      03 53 Gydo       van der Horst        NipponJudoAchterhoek (2kyu)
      03 52 Leon       van Beek             JudoteamBijsterbosch (1kyu)
      04 52 Jesse      Vreugdenhil          TopJudo Amsterdam    (2kyu)
      04 52 Sven       van Oostrum          Team Veendam-Hoogez. (1kyu)
      03 52 Thijs      Stoer                Van De Kamp Sport    (1kyu)
      03 52 Luc        Vink                 Top Judo Utrecht     (1kyu)
      05 50 Thijs      Heuker               Dijkmansport         (3kyu)
      03 52 Ashwin     Smits                Judo Kings           (2kyu)
      03 52 Gabriel    Melendez             TopJudo Amsterdam    (1kyu)
      05 53 Remon      Kroeders             Judoteam IJsselmond  (3kyu)

AutoGenerated : 22-Apr-17   06:49:05 voor Friese Masters	      op 22-04-2017