Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   1

  Resultaten voor : Judovereniging Vos    aantal prijzen is  4

  3e  Lois       Klein                    -40kg  m 11
  1e  Floor      Maats                    -44kg  m 13
  2e  Floor      Maats                    -48kg  m 15

  3e  Tom        Akker                    -42kg  j 61

  Resultaten voor : Sportschool de Leeuw  aantal prijzen is  3

  3e  Leah       Offenberg                -36kg  m  6

  3e  Michel     Guikema                  -26kg  j 29
  1e  Thijs      Visser                   -48kg  j 37

  Resultaten voor : Asahi                 aantal prijzen is  1

  1e  Sterre     Schonewille              -28kg  m  2

  Resultaten voor : Judo Grootegast       aantal prijzen is  2

  2e  Marieke    Hielema                  -44kg  m 12

  1e  Albert     Westerhof                -66kg  j 52

  Resultaten voor : judo ryu Muntendam    aantal prijzen is  2

  3e  Charel     Scholtens                -36kg  m  4

  2e  Milan      de Klein                 -46kg  j 43

  Resultaten voor : de Mattekloppers      aantal prijzen is  2

  3e  Josine     van Eck                  -70kg  m 23

  1e  Stefan     Sulkers                  -90kg  j 58

  Resultaten voor : JV Kodokan            aantal prijzen is  1

  1e  Maaike     Hoogeveen                -28kg  m  3

  Resultaten voor : j.v.Zempo/J.I.Noord   aantal prijzen is  6

  3e  Dianne     Mensink                  -25kg  m  1
  3e  Celeste    Ebbinge                  -57kg  m 18
  3e  Danique    Meijer                   -28kg  m  3

  3e  Merijn     Werkman                  +48kg  j 38
  3e  Twan       Katoele                  -50kg  j 44
  3e  Guido      Kikkert                  -73kg  j 53

  Resultaten voor : Sakura Eelde          aantal prijzen is  3

  1e  Job        Nauta                    -42kg  j 34
  3e  Thijn      Leistra                  -30kg  j 31
  2e  Mart       Leistra                  -48kg  j 37
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   2

  Resultaten voor : Team Veendam-Hoogez.  aantal prijzen is 22

  1e  Fleur      Douwes                   -70kg  m 23
  2e  Layla      Marjane                  -52kg  m 16
  2e  Abigail    Stal                     -48kg  m  8
  3e  Sarah      Driel van                -52kg  m 16
  3e  Elise      Rustige                  -32kg  m  5
  1e  Amber      Musters                  -48kg  m 14
  3e  Anna       Raspe                    -57kg  m 20
  2e  Kimberly   Smit                     -57kg  m 20
  2e  Lieve      Vanderheijden            -63kg  m 21
  2e  Kim        Smit                     -70kg  m 23
  1e  Melany     Rossen                   -48kg  m 15
  3e  Amy        Smit                     -70kg  m 23
  2e  Chloe      Snip                     -36kg  m  6
  3e  Lisa       Zhang                    -52kg  m 17

  3e  Sander     Hoogeveen                -60kg  j 49
  1e  Sven       Oostrum van              -60kg  j 48
  1e  Justin     Booij                    -42kg  j 41
  1e  Tsjuck     Kingma                   +81kg  j 57
  1e  Tijs       Kubbenga                 -42kg  j 36
  3e  Jens       Kuin                     -81kg  j 55
  3e  Tristan    Oijnhausen               -48kg  j 37
  3e  Mathijs    Ende van de              -66kg  j 51

  Resultaten voor : Sportschool Poelstra  aantal prijzen is  4

  1e  Robin      Kalsbeek                 +90kg  j 59
  3e  Mathijs    Pietersma                -60kg  j 48
  1e  Esben      Poelstra                 -42kg  j 61
  3e  Robert     van der Wal              -90kg  j 58

  Resultaten voor : Sportc.Akkermans      aantal prijzen is 12

  3e  Kyara      Vonk                     -28kg  m  3
  3e  Jonna      Dijkstra                 -40kg  m 11
  1e  Ciska      Adema                    -32kg  m  5
  3e  Anouk      Adema                    -36kg  m 10
  1e  Nikki      Adema                    -25kg  m  1
  1e  Sanne      Hartman                  -40kg  m  7
  3e  Mirtha     Hartman                  -36kg  m  4
  1e  SAnne      Hartman                  -36kg  m  6

  2e  Rutger     Eijzenga                 -26kg  j 29
  2e  Sil        Bleeker                  -81kg  j 56
  1e  Sem        Kroeger                  -73kg  j 53
  1e  Muzafar    Shirinov                 -81kg  j 56
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   3

  Resultaten voor : J.E.S Heerenveen      aantal prijzen is 11

  3e  Faye       Spinder                  -40kg  m  7
  2e  Pietsje    Kats                     -32kg  m  5
  3e  Bo         Steffers                 -48kg  m 14
  2e  Manon      Poelsma                  -52kg  m 17
  3e  Ilse       Dijkstra                 -44kg  m 12
  3e  Emmy       Sprenger                 -28kg  m  2
  3e  Mila       Boelsma                  -40kg  m  7

  3e  Giel       Dol                      -55kg  j 46
  1e  Johnvincen Kuipers                  -26kg  j 29
  2e  Nils       Baalmans                 -50kg  j 44
  3e  Jorn       Baalmans                 -42kg  j 36

  Resultaten voor : judoschool Pot        aantal prijzen is  1

  3e  Daan       Pot                      -42kg  j 61

  Resultaten voor : Dijkmansport          aantal prijzen is  5

  3e  Naomi      Nijkamp                  -63kg  m 21
  1e  Isa        Boersma                  -48kg  m  8
  1e  Cheyenne   van der Sluis            -70kg  m 25

  1e  Ruben      De Wal                   -50kg  j 45
  2e  Julian     Boijenga                 -50kg  j 45

  Resultaten voor : Marco Oord            aantal prijzen is  3

  3e  Rinske     Spinder                  -32kg  m  5
  3e  Rumaisa    Ifrasan                  -36kg  m 10

  3e  Sem        Busman                   -34kg  j 32

  Resultaten voor : Sportland             aantal prijzen is  1

  3e  Laura      Visser                   -36kg  m  6

  Resultaten voor : Sportinn              aantal prijzen is  2

  1e  Kelvin     de Haan                  +48kg  j 38
  2e  Robert     Tonijan                  -42kg  j 36

  Resultaten voor : FMT Sport             aantal prijzen is  3

  2e  Maartje    Velstra                  -28kg  m  3
  2e  Doutzen    van der Polder           +48kg  m  9

  1e  Sil        Velstra                  -34kg  j 39
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   4

  Resultaten voor : Judotopsport OG       aantal prijzen is  4

  1e  Sandra     van Ballegooijen         -82kg  m 65
  2e  Esther     Kleinlugtenbelt          -57kg  m 18
  1e  Joyce      de Vries                 -57kg  m 18

  3e  Stefan     van Ballegooijen         -60kg  j 48

  Resultaten voor : Kings                 aantal prijzen is 22

  1e  Inaya      Verharen                 -36kg  m  4
  3e  Nadja      Rokic                    -28kg  m  2
  2e  Agnes      Elzinga                  -70kg  m 24
  1e  Daphne     de Jong                  -63kg  m 21
  2e  Elske      van der Veen             -36kg  m  4
  1e  Rixt       Geertsma                 -52kg  m 16
  1e  Milou      Hendriks                 -36kg  m 10
  1e  Berber     Ludema                   -52kg  m 17

  1e  Thom       Bouwmeester              -46kg  j 42
  1e  Friso      Elzinga                  -26kg  j 28
  3e  Leco       Terpstra                 -46kg  j 62
  2e  Mark       Klokman                  -34kg  j 39
  3e  Jarno      Veenstra                 -30kg  j 30
  2e  Sem        Walinga                  -55kg  j 46
  1e  Troy       van der Veen             -55kg  j 46
  1e  Brian      Smid                     -34kg  j 33
  3e  Boaz       Elzinga                  -34kg  j 39
  1e  Quinten    van der Veen             -46kg  j 62
  3e  Omar       Rokic                    -34kg  j 39
  3e  Marc       Veenstra                 -42kg  j 41
  3e  Jouke      Kingma                   -48kg  j 37
  2e  RiemerJelt Buwalda                  -30kg  j 31

  Resultaten voor : Judo Zutphen          aantal prijzen is  5

  1e  Demi       Putman                   -57kg  m 19
  3e  Naomi      Hogeman                  -63kg  m 22

  2e  Jip        Christenhusz             -73kg  j 53
  3e  Mink       Willemsen                -55kg  j 47
  3e  Luc        de Greef                 -90kg  j 58

  Resultaten voor : Lu Gia Jen            aantal prijzen is  1

  3e  Rens       Kroese                   -81kg  j 55

  Resultaten voor : judoteam IJsselmond   aantal prijzen is  6

  3e  Maartje    Daamen                   -57kg  m 19

  2e  Steven     van Ommen                -66kg  j 52
  3e  Nico       van Rijn                 -73kg  j 53
  2e  Marthijn   Girbes                   -66kg  j 51
  3e  Jay        Mossel                   -55kg  j 47
  3e  William    Grolleman                -66kg  j 51
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   5

  Resultaten voor : Shoganai Judo Dronte  aantal prijzen is 16

  1e  Ashley     Scheurwater              +48kg  m  9
  2e  Joia       Hiemstra                 -57kg  m 19
  1e  Paula      Borgonje                 -57kg  m 20

  2e  Finn       Raterink                 -60kg  j 48
  3e  Nick       Tillema                  -26kg  j 28
  3e  Roy        Putter de                -81kg  j 56
  2e  Harry      Martens                  -73kg  j 54
  1e  Ruben      Mourik van               -66kg  j 51
  3e  Pepijn     Braam                    -55kg  j 46
  1e  Francisco  Steen van der            -55kg  j 47
  1e  Max        Tillema                  -38kg  j 35
  3e  Vincent    Mourik van               -81kg  j 56
  3e  Kaesey     Milton                   -60kg  j 49
  3e  Roos       Tillema                  -42kg  j 34
  3e  Arjen      Varisli                  -30kg  j 31
  3e  Carsten    Bongaarts                -30kg  j 30

  Resultaten voor : Budo Sport Shizentai  aantal prijzen is  4

  2e  Dieuwertje Lanters                  -63kg  m 22

  1e  Tim        de Vrught                -60kg  j 49
  2e  Nick       Brouwer                  -38kg  j 40
  2e  Elian      Derksen                  +81kg  j 57

  Resultaten voor : SV Kodokan Purmerend  aantal prijzen is  1

  2e  Marit      Bolte                    -25kg  m  1

  Resultaten voor : Judoschool Haagsma    aantal prijzen is  5

  2e  Renske     Uijthof                  -82kg  m 65

  3e  Luca       Richardson               -34kg  j 33
  2e  Twan       Cremer                   -46kg  j 62
  3e  Bob        Tijhuis                  -46kg  j 42
  1e  Rian       Meijers                  -46kg  j 43

  Resultaten voor : NipponJudoAchterhoek  aantal prijzen is  2

  3e  Fabienne   Enklaar                  -70kg  m 25

  2e  Tim        Buil                     -73kg  j 50

  Resultaten voor : JV THAG               aantal prijzen is  5

  1e  Ruben Shih Bronsvoord               -50kg  j 44
  3e  Max        Wegdam                   -34kg  j 33
  1e  Matthijs   Woolderink               -73kg  j 54
  3e  Jarno Shih Bronsvoord               -42kg  j 41
  3e  Rens       Loohuis                  -38kg  j 35
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   6

  Resultaten voor : HABC Dun Hong         aantal prijzen is  1

  3e  Tim        De Boer                  -50kg  j 45

  Resultaten voor : Bijsterbosch          aantal prijzen is  5

  2e  Bente      Egeter                   -70kg  m 25
  3e  Lisa       van der Meijden          -52kg  m 17
  1e  Dilara     Sahin                    -70kg  m 24

  2e  Finn       Veldman                  -81kg  j 55
  3e  Matyas     Tinkoczij                -46kg  j 62

  Resultaten voor : Koka Sexbierum        aantal prijzen is  1

  3e  Douwe Ynse Krijgsman                -42kg  j 34

  Resultaten voor : Judoclub Hennef       aantal prijzen is  2

  2e  Marie      Heeb                     -44kg  m 13
  3e  Mona       Heeb                     -57kg  m 20

  Resultaten voor : Judo losser           aantal prijzen is  1

  2e  Sem        Ter bekke                -34kg  j 32

  Resultaten voor : Verbueken Sports      aantal prijzen is  1

  2e  Thijn      Ballering                +48kg  j 38

  Resultaten voor : Dojo 't Loo           aantal prijzen is  3

  2e  Jonne      Coolegem                 -55kg  j 47
  3e  Stan       de Laleijne              -46kg  j 42
  3e  Elvin      Groefsema                -38kg  j 40

  Resultaten voor : Bakkersports Schagen  aantal prijzen is  9

  1e  Jayden     Tijdeman                 -30kg  j 31
  2e  Bj         Schippers                -38kg  j 35
  3e  Denvey     van der Linden           -26kg  j 28
  3e  Olivier    de Graaf                 -38kg  j 40
  1e  Cyano      Hunting                  -30kg  j 30
  3e  Nigel      Groot                    -50kg  j 44
  2e  Kyle       Stendert                 -26kg  j 28
  3e  Chris      Korver                   -26kg  j 29
  3e  Rens       Meier                    -42kg  j 36

  Resultaten voor : BGS Emmerich eV.      aantal prijzen is  1

  2e  Alex       Rollgeiser               -42kg  j 34
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   7

  Resultaten voor : Hikari                aantal prijzen is  1

  2e  Bente      van Alteren              -28kg  m  2

  Resultaten voor : NWJV Bezirk Munster   aantal prijzen is  6

  1e  Helen      Habib                    -40kg  m 11
  3e  Emma       Senkler                  -57kg  m 18
  3e  Ronja      Buddenkotte              -63kg  m 21
  3e  Sophie     Vrchotickij              -48kg  m 14
  3e  Jana       Iwanek                   -52kg  m 16

  2e  Florian    Bcker                    -42kg  j 61

  Resultaten voor : Yamaguchi             aantal prijzen is  2

  2e  Tim        Schaper                  -90kg  j 58
  2e  Zepp       Wit                      -34kg  j 33

  Resultaten voor : Team Coolen           aantal prijzen is  3

  2e  Dane       Bolijn                   -48kg  m 14

  1e  Ties       van Woensel              -34kg  j 32
  2e  Cas        Bolijn                   -42kg  j 41

  Resultaten voor : Tom van der Kolk      aantal prijzen is  4

  3e  Linda      Agterberg                -48kg  m 15
  2e  Fleur      Sinnema                  -40kg  m 11
  3e  Annick     Baas                     -57kg  m 19

  1e  Tristan    Vreeling                 -38kg  j 40

  Resultaten voor : JC Zuidland-Heenvlie  aantal prijzen is  4

  3e  Fenna      Kosters                  -44kg  m 12

  3e  Brent      van der Ent              -38kg  j 35
  2e  Kay        Nuij                     -60kg  j 49
  2e  Mike       Elgers                   -30kg  j 30

  Resultaten voor : Ben Rietdijk          aantal prijzen is  1

  1e  Maikel     Frank                    -81kg  j 55

  Resultaten voor : JA Stella Bevergern   aantal prijzen is  1

  1e  Anna       Gossen                   -63kg  m 22
 Resultaten Organisatie's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   8

  Resultaten voor : Van De KAmp Sport     aantal prijzen is  3

  1e  Aisa       Vijent                   -44kg  m 12

  1e  Wouter     de Boer                  -73kg  j 50
  2e  Kynan      Dobbelaer                -46kg  j 42

  Resultaten voor : Geelhoed              aantal prijzen is  1

  2e  Chee       Graaff                   -40kg  m  7

  Resultaten voor : judo ver Ijsselmeer   aantal prijzen is  2

  2e  Zoe        van den Berg             -36kg  m 10
  3e  Famke      Linnebank                -63kg  m 22