Lees hier uitslagen per School/Vereniging
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   1

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   1 ( 5 )

     ! 1 !Nikki      Adema                Sportc.Akkermans    
 -25 ! 2 !Marit      Bolte                SV Kodokan Purmerend
     ! 3 !Dianne     Mensink              j.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   2 ( 7 )

     ! 1 !Sterre     Schonewille          Asahi               
 -28 ! 2 !Bente      van Alteren          Hikari              
     ! 3 !Nadja      Rokic                Kings               
     ! 3 !Emmy       Sprenger             J.E.S Heerenveen    

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   4 ( 7 )

     ! 1 !Inaya      Verharen             Kings               
 -36 ! 2 !Elske      van der Veen         Kings               
     ! 3 !Mirtha     Hartman              Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Charel     Scholtens            judo ryu Muntendam  

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   3 ( 6 )

     ! 1 !Maaike     Hoogeveen            JV Kodokan          
 -28 ! 2 !Maartje    Velstra              FMT Sport           
     ! 3 !Kyara      Vonk                 Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Danique    Meijer               j.v.Zempo/J.I.Noord 

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   5 ( 8 )

     ! 1 !Ciska      Adema                Sportc.Akkermans    
 -32 ! 2 !Pietsje    Kats                 J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Rinske     Spinder              Marco Oord          
     ! 3 !Elise      Rustige              Team Veendam-Hoogez.

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   6 ( 9 )

     ! 1 !SAnne      Hartman              Sportc.Akkermans    
 -36 ! 2 !Chloe      Snip                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Laura      Visser               Sportland           
     ! 3 !Leah       Offenberg            Sportschool de Leeuw

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2009 Poule   7 (12 )

     ! 1 !Sanne      Hartman              Sportc.Akkermans    
 -40 ! 2 !Chee       Graaff               Geelhoed            
     ! 3 !Mila       Boelsma              J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Faye       Spinder              J.E.S Heerenveen    

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   8 ( 4 )

     ! 1 !Isa        Boersma              Dijkmansport        
 -48 ! 2 !Abigail    Stal                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   2

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   9 ( 3 )

     ! 1 !Ashley     Scheurwater          Shoganai Judo Dronte
 +48 ! 2 !Doutzen    van der Polder       FMT Sport           
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  10 ( 8 )

     ! 1 !Milou      Hendriks             Kings               
 -36 ! 2 !Zoe        van den Berg         judo ver Ijsselmeer 
     ! 3 !Anouk      Adema                Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Rumaisa    Ifrasan              Marco Oord          

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  11 ( 7 )

     ! 1 !Helen      Habib                NWJV Bezirk Munster 
 -40 ! 2 !Fleur      Sinnema              Tom van der Kolk    
     ! 3 !Lois       Klein                Judovereniging Vos  
     ! 3 !Jonna      Dijkstra             Sportc.Akkermans    

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  12 ( 9 )

     ! 1 !Aisa       Vijent               Van De KAmp Sport   
 -44 ! 2 !Marieke    Hielema              Judo Grootegast     
     ! 3 !Ilse       Dijkstra             J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Fenna      Kosters              JC Zuidland-Heenvlie

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  14 (13 )

     ! 1 !Amber      Musters              Team Veendam-Hoogez.
 -48 ! 2 !Dane       Bolijn               Team Coolen         
     ! 3 !Bo         Steffers             J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Sophie     Vrchotickij          NWJV Bezirk Munster 

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  16 (10 )

     ! 1 !Rixt       Geertsma             Kings               
 -52 ! 2 !Layla      Marjane              Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Jana       Iwanek               NWJV Bezirk Munster 
     ! 3 !Sarah      Driel van            Team Veendam-Hoogez.

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  18 ( 8 )

     ! 1 !Joyce      de Vries             Judotopsport OG     
 -57 ! 2 !Esther     Kleinlugtenbelt      Judotopsport OG     
     ! 3 !Emma       Senkler              NWJV Bezirk Munster 
     ! 3 !Celeste    Ebbinge              j.v.Zempo/J.I.Noord 

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  21 ( 7 )

     ! 1 !Daphne     de Jong              Kings               
 -63 ! 2 !Lieve      Vanderheijden        Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Ronja      Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster 
     ! 3 !Naomi      Nijkamp              Dijkmansport        
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   3

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  24 ( 3 )

     ! 1 !Dilara     Sahin                Bijsterbosch        
 -70 ! 2 !Agnes      Elzinga              Kings               
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  13 ( 3 )

     ! 1 !Floor      Maats                Judovereniging Vos  
 -44 ! 2 !Marie      Heeb                 Judoclub Hennef     
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  15 ( 5 )

     ! 1 !Melany     Rossen               Team Veendam-Hoogez.
 -48 ! 2 !Floor      Maats                Judovereniging Vos  
     ! 3 !Linda      Agterberg            Tom van der Kolk    
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  17 ( 7 )

     ! 1 !Berber     Ludema               Kings               
 -52 ! 2 !Manon      Poelsma              J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Lisa       Zhang                Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Lisa       van der Meijden      Bijsterbosch        

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  19 (13 )

     ! 1 !Demi       Putman               Judo Zutphen        
 -57 ! 2 !Joia       Hiemstra             Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Annick     Baas                 Tom van der Kolk    
     ! 3 !Maartje    Daamen               judoteam IJsselmond 

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  22 ( 7 )

     ! 1 !Anna       Gossen               JA Stella Bevergern 
 -63 ! 2 !Dieuwertje Lanters              Budo Sport Shizentai
     ! 3 !Naomi      Hogeman              Judo Zutphen        
     ! 3 !Famke      Linnebank            judo ver Ijsselmeer 

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  25 ( 5 )

     ! 1 !Cheyenne   van der Sluis        Dijkmansport        
 -70 ! 2 !Bente      Egeter               Bijsterbosch        
     ! 3 !Fabienne   Enklaar              NipponJudoAchterhoek
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  65 ( 4 )

     ! 1 !Sandra     van Ballegooijen     Judotopsport OG     
 -82 ! 2 !Renske     Uijthof              Judoschool Haagsma  
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   4

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1984 t/m 2000 Poule  20 ( 6 )

     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo Dronte
 -57 ! 2 !Kimberly   Smit                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Mona       Heeb                 Judoclub Hennef     
     ! 3 !Anna       Raspe                Team Veendam-Hoogez.

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1984 t/m 2000 Poule  23 ( 7 )

     ! 1 !Fleur      Douwes               Team Veendam-Hoogez.
 -70 ! 2 !Kim        Smit                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Amy        Smit                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Josine     van Eck              de Mattekloppers    
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   5

 Resultaten van de jongens  geboren in 2010 t/m 2010 Poule  28 ( 6 )

     ! 1 !Friso      Elzinga              Kings               
 -26 ! 2 !Kyle       Stendert             Bakkersports Schagen
     ! 3 !Denvey     van der Linden       Bakkersports Schagen
     ! 3 !Nick       Tillema              Shoganai Judo Dronte

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  30 ( 9 )

     ! 1 !Cyano      Hunting              Bakkersports Schagen
 -30 ! 2 !Mike       Elgers               JC Zuidland-Heenvlie
     ! 3 !Carsten    Bongaarts            Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Jarno      Veenstra             Kings               

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  32 ( 5 )

     ! 1 !Ties       van Woensel          Team Coolen         
 -34 ! 2 !Sem        Ter bekke            Judo losser         
     ! 3 !Sem        Busman               Marco Oord          
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  34 ( 7 )

     ! 1 !Job        Nauta                Sakura Eelde        
 -42 ! 2 !Alex       Rollgeiser           BGS Emmerich eV.    
     ! 3 !Douwe Ynse Krijgsman            Koka Sexbierum      
     ! 3 !Roos       Tillema              Shoganai Judo Dronte

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2009 Poule  29 ( 8 )

     ! 1 !Johnvincen Kuipers              J.E.S Heerenveen    
 -26 ! 2 !Rutger     Eijzenga             Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Chris      Korver               Bakkersports Schagen
     ! 3 !Michel     Guikema              Sportschool de Leeuw

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  31 ( 7 )

     ! 1 !Jayden     Tijdeman             Bakkersports Schagen
 -30 ! 2 !RiemerJelt Buwalda              Kings               
     ! 3 !Arjen      Varisli              Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Thijn      Leistra              Sakura Eelde        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  33 (19 )

     ! 1 !Brian      Smid                 Kings               
 -34 ! 2 !Zepp       Wit                  Yamaguchi           
     ! 3 !Luca       Richardson           Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Max        Wegdam               JV THAG             

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  35 (24 )

     ! 1 !Max        Tillema              Shoganai Judo Dronte
 -38 ! 2 !Bj         Schippers            Bakkersports Schagen
     ! 3 !Rens       Loohuis              JV THAG             
     ! 3 !Brent      van der Ent          JC Zuidland-Heenvlie
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   6

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  36 ( 8 )

     ! 1 !Tijs       Kubbenga             Team Veendam-Hoogez.
 -42 ! 2 !Robert     Tonijan              Sportinn            
     ! 3 !Rens       Meier                Bakkersports Schagen
     ! 3 !Jorn       Baalmans             J.E.S Heerenveen    

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2009 Poule  37 (10 )

     ! 1 !Thijs      Visser               Sportschool de Leeuw
 -48 ! 2 !Mart       Leistra              Sakura Eelde        
     ! 3 !Jouke      Kingma               Kings               
     ! 3 !Tristan    Oijnhausen           Team Veendam-Hoogez.

 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  38 ( 5 )

     ! 1 !Kelvin     de Haan              Sportinn            
 +48 ! 2 !Thijn      Ballering            Verbueken Sports    
     ! 3 !Merijn     Werkman              j.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2006 Poule  41 (14 )

     ! 1 !Justin     Booij                Team Veendam-Hoogez.
 -42 ! 2 !Cas        Bolijn               Team Coolen         
     ! 3 !Marc       Veenstra             Kings               
     ! 3 !Jarno Shih Bronsvoord           JV THAG             

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2006 Poule  42 (11 )

     ! 1 !Thom       Bouwmeester          Kings               
 -46 ! 2 !Kynan      Dobbelaer            Van De KAmp Sport   
     ! 3 !Bob        Tijhuis              Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Stan       de Laleijne          Dojo 't Loo         

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  39 (14 )

     ! 1 !Sil        Velstra              FMT Sport           
 -34 ! 2 !Mark       Klokman              Kings               
     ! 3 !Boaz       Elzinga              Kings               
     ! 3 !Omar       Rokic                Kings               

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  40 (20 )

     ! 1 !Tristan    Vreeling             Tom van der Kolk    
 -38 ! 2 !Nick       Brouwer              Budo Sport Shizentai
     ! 3 !Elvin      Groefsema            Dojo 't Loo         
     ! 3 !Olivier    de Graaf             Bakkersports Schagen

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  61 (14 )

     ! 1 !Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra
 -42 ! 2 !Florian    Bcker                NWJV Bezirk Munster 
     ! 3 !Tom        Akker                Judovereniging Vos  
     ! 3 !Daan       Pot                  judoschool Pot      
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   7

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  62 (18 )

     ! 1 !Quinten    van der Veen         Kings               
 -46 ! 2 !Twan       Cremer               Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Matyas     Tinkoczij            Bijsterbosch        
     ! 3 !Leco       Terpstra             Kings               

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  44 (13 )

     ! 1 !Ruben Shih Bronsvoord           JV THAG             
 -50 ! 2 !Nils       Baalmans             J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Twan       Katoele              j.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !Nigel      Groot                Bakkersports Schagen

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  46 (18 )

     ! 1 !Troy       van der Veen         Kings               
 -55 ! 2 !Sem        Walinga              Kings               
     ! 3 !Giel       Dol                  J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Pepijn     Braam                Shoganai Judo Dronte

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  48 ( 7 )

     ! 1 !Sven       Oostrum van          Team Veendam-Hoogez.
 -60 ! 2 !Finn       Raterink             Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Mathijs    Pietersma            Sportschool Poelstra
     ! 3 !Stefan     van Ballegooijen     Judotopsport OG     

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  50 ( 3 )

     ! 1 !Wouter     de Boer              Van De KAmp Sport   
 -73 ! 2 !Tim        Buil                 NipponJudoAchterhoek
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  43 ( 4 )

     ! 1 !Rian       Meijers              Judoschool Haagsma  
 -46 ! 2 !Milan      de Klein             judo ryu Muntendam  
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  45 ( 5 )

     ! 1 !Ruben      De Wal               Dijkmansport        
 -50 ! 2 !Julian     Boijenga             Dijkmansport        
     ! 3 !Tim        De Boer              HABC Dun Hong       
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  47 (11 )

     ! 1 !Francisco  Steen van der        Shoganai Judo Dronte
 -55 ! 2 !Jonne      Coolegem             Dojo 't Loo         
     ! 3 !Mink       Willemsen            Judo Zutphen        
     ! 3 !Jay        Mossel               judoteam IJsselmond 
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   8

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  49 (17 )

     ! 1 !Tim        de Vrught            Budo Sport Shizentai
 -60 ! 2 !Kay        Nuij                 JC Zuidland-Heenvlie
     ! 3 !Sander     Hoogeveen            Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Kaesey     Milton               Shoganai Judo Dronte

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  51 (22 )

     ! 1 !Ruben      Mourik van           Shoganai Judo Dronte
 -66 ! 2 !Marthijn   Girbes               judoteam IJsselmond 
     ! 3 !William    Grolleman            judoteam IJsselmond 
     ! 3 !Mathijs    Ende van de          Team Veendam-Hoogez.

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  53 (13 )

     ! 1 !Sem        Kroeger              Sportc.Akkermans    
 -73 ! 2 !Jip        Christenhusz         Judo Zutphen        
     ! 3 !Guido      Kikkert              j.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !Nico       van Rijn             judoteam IJsselmond 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  55 ( 9 )

     ! 1 !Maikel     Frank                Ben Rietdijk        
 -81 ! 2 !Finn       Veldman              Bijsterbosch        
     ! 3 !Jens       Kuin                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Rens       Kroese               Lu Gia Jen          

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  57 ( 4 )

     ! 1 !Tsjuck     Kingma               Team Veendam-Hoogez.
 +81 ! 2 !Elian      Derksen              Budo Sport Shizentai
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  52 ( 3 )

     ! 1 !Albert     Westerhof            Judo Grootegast     
 -66 ! 2 !Steven     van Ommen            judoteam IJsselmond 
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  54 ( 3 )

     ! 1 !Matthijs   Woolderink           JV THAG             
 -73 ! 2 !Harry      Martens              Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  56 ( 6 )

     ! 1 !Muzafar    Shirinov             Sportc.Akkermans    
 -81 ! 2 !Sil        Bleeker              Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Vincent    Mourik van           Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Roy        Putter de            Shoganai Judo Dronte
 Resultaten Poule's  :  Friese Masters        21-04-2018     Pagina   9

 Resultaten van de jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  58 ( 8 )

     ! 1 !Stefan     Sulkers              de Mattekloppers    
 -90 ! 2 !Tim        Schaper              Yamaguchi           
     ! 3 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 3 !Luc        de Greef             Judo Zutphen        

 Resultaten van de jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  59 ( 2 )

     ! 1 !Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra
 +90 ! 2 !
     ! 3 !
     ! 3 !